Täiuslik tervis on meie endi kätes

18 kommentaari
Täiuslik tervis on meie endi kätes

Tänapäeva kiire elutempoga oleme kaugenemas üha enam oma loomulikust olekust ja kehatunnetusest. Valime tihti kiiresti valmistatavaid pakitoite ja suhkruga üleküllatud karastusjooke ning mahlu, süvenemata, mis tegelikult peitub nende toitude sees. Kas meie keha saab sealt kätte vajaliku koguse toitaineid efektiivseks toimimiseks? Septembri alguses on Eestisse tulemas Michael Morningstar, tuntud tervisespetsialist Ameerikast, kes viib Tallinnas Euroopa Hotellis läbi kahepäevase koolituse “Kümme sammu täiusliku terviseni”.
 

Tänapäeva kiire elutempoga oleme kauge-nemas üha enam oma loomulikust olekust ja kehatunnetusest. Valime tihti kiiresti valmista-tavaid pakitoite ja suhkruga üleküllatud karastusjooke ning mahlu, süvenemata, mis tegelikult peitub nende toitude sees. Kas meie keha saab sealt kätte vajaliku koguse toitaineid efektiivseks toimimiseks?

Septembri alguses on Eestisse tulemas Michael Morningstar, tuntud tervisespetsialist Ameeri-kast, kes viib Tallinnas Euroopa Hotellis läbi kahepäevase koolituse “Kümme sammu täiusliku terviseni”.

Michael Morningstar on härrasmees, kes on kunagi omal nahal stressirohket elu, kehva tervist ning pidevat energiapuudust tunda saanud ning leidnud väljapääsu tervislikust toitumisest, vaimsetest praktikatest ja positiivsetest emotsioonidest. Juba aastaid on ta tegelenud teavitustööga, et aidata inimestel saavutada paremat tervist ning positiivsemat ellusuhtumist, mis tema oma kodumaal on ühiskonna suureks valupunktiks. Michaeli lihtsad, kaasahaaravad ja edukalt toimivad ideed on innustanud inimesi paljudest maadest alustama muutust iseendas, täiusliku tervise saavutamiseks.

Michael Morningstar on üks maailmatasemel tuntud Anthony Robbinsi koolitajatetiimi liikmetest ning ta kasutab oma koolitustel Anthony Robbinsi  poolt välja töötatud “Inimese arengu psühholoogia” meetodit. Michael on ka Chopra Centre poolt sertifitseeritud Perfektse Tervise instruktor ning omab lisaks sertifikaati Neurolingvistilise programmeerimise (NLP) ja Ajaskaala teraapia erialal.

“Great News Coach” programmi loojana on Michael Morningstari põhifookuses tervisliku toitumise, positiivsete emotsioonide, tervislike eluviiside ja edu saavutamise meetodid. Ta õpetab, kuidas lahendada negatiivseid emotsioone, integreerida tippsaavutuse psühholoogiat ja füsioloogiat ning teha tegevusplaan oma elukvaliteedi parandamiseks. 

Michael Morningstari loodud “Kümme sammu täiusliku terviseni” programm sobib suurepäraselt kõigile, keda huvitab nii vaimne kui füüsiline tervis.

“Kümme sammu täiusliku terviseni” koolituse programm hõlmab järgmisi teemasid:

* Kuidas valmistada kultiveeritud toite ja võimsaid probiootikume.

* Kuidas teha puhastuskuuri ja eemaldada kahjulikke kemikaale ja mürke oma kehast.

* Emotsionaalse Vabaduse Tehnika ja Energia Psühholoogia kasutamine emotsionaalsete probleemide lahendamiseks ning tipptulemuste saavutamiseks.

* Kuidas mõelda nagu Leonardo Da Vinci.

* Kuidas planeerida, osta ning valmistada toitaineterikast täisväärtuslikku toitu.

* Põhilised Ayurveda printsiibid, mis mõjutavad meie igapäevast elu.

* Kuidas kasutada spetsiaalset visuaalset, kuulmis- ja kinesteetilist süsteemi oma füsioloogia, psühholoogia arendamiseks ning oma elu täiuslikumaks muutmiseks.

Lisainfo siit

Tervisehädade suurenenud hulk peaks olema häiresignaaliks meile kõigile. Tihti võib haigus kulgeda pikalt ning varjatud kujul, mis on organismile eriti kurnav ja hiljem tagajärgedega tegelemine on palju aeganõudvam kui probleemide ennetamine.

Lisaks mõjutab meid tihti ka pidev vaimne pinge, mis seotud igapäeva elu toimetustega nagu töö, lapsed, kodu, inimsuhted. Teatud piirini on kerge stress isegi tervislik, aga pidev ja intensiivne ülepinge võib muutuda organismile ohtlikuks ja kurnavaks ning lõpuks viia füüsiliste hädadeni. Samas on olemas väga lihtsad ja kerged meetodid, kuidas oma tervist taastada ja hoida.
Kes meist ei tahaks elada õnnelikku elu ilma tervisehädade  ja ravimiteta! Kui me oma keha piisavalt hästi toetame, siis suudab meie keha ennast ise kaitsta ja tervendada.  

 

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid