TELLI SUVEHOROSKOOP 2016 – töö, suhted, vaba aeg

Ükski suvi ei kulge kõigi jaoks samamoodi, aga ometi on teatud ajad, millal justkui oleks mingi idee õhus ja paljud võtavad sellest kinni. Nii näiteks olen kuulnud mitmest veendunud abieluvastasest, kes ometi sel suvel altari ette astuvad. Tõepoolest, kui koostada kaart suve algushetkele, asetseb armastuse planeet Veenus just partnerluse alas ja üsna traditsioonilises ja perekeskses Vähis.

Tundub, et see suvi soosib eriti romantilisi ja näiteks maatalus või veekogu ääres peetavaid pulmapidusid. Kui visata kiire pilk armastuse planeedi liikumisele sel suvel, siis juuni esimesed päevad võivad tuua suhetesse omajagu pingeid, aga samas ka konkreetsust. Paljude jaoks on see otsustav hetk, kas kokku jääda või mitte. Varasemad illusioonid kipuvad sel ajal purunema ja see võib hinges parajat segadust tekitada. Kohati võib olla ka selline tunne, et olukord ei ole üldse sinu kontrolli all ja saatus astub otsekui ise vahele.

12. juuni paiku võiks julgelt ka ootamatult tekkinud kutsetest ja pakkumistest kinni haarata, sest lähipäevad on täis üllatusi. Jaanipäeva paiku on õhus tõelist romantikat, aga kuu lõpus nii palju kirge, et mõned suhted võivad suure pauguga lõhki minna. Samas võib mõni inimene jälle nii kustumatu mulje jätta, et ta mõjub sulle otsekui magnetina.

7. juuli paiku on paljudel kiusatus käituda ettearvamatult ja impulsiivselt. Kui kaaslane väga kamandama hakkab, tekib tahtmine suhtest välja jalutada. Tunduvalt parem aeg uute suhete sõlmimiseks ja pulmadeks on juuli lõpp, sest siis on armastuse planeet Veenus harmoonilises suhtes vastutusrikka Saturniga, mis tõotab suhtele pikka iga.

Kui juuli lõpp – augusti algus toob mitmesse suhtesse põnevust ja vaheldust, siis veidi keerulisem on olukord kuu keskel. Vastloodud idülli võivad varjutada esimesed takistused ja kui midagi partneri juures häirib, torkab see rohkem silma. Suhted, mis sellise kriisi läbi teevad, muutuvad selle tulemusena kindlamaks ja need, mis testile vastu ei pea, paraku lagunevad, kuid kuu lõpp aitab olukorda tõlgendada uue algusena ja näha selles positiivset.
___________________________________________________________________________________ 

Kas sellest saab sinu suvi? TELLI SUVEHOROSKOOP!
Sinu isiklik astroloogi koostatud suvehoroskoop aitab sul paremini oma suviseid ettevõtmisi ajastada – millal tasuks seltskondlikult aktiivsem olla ja millal tõmbuda oma privaatmaailma; millal tööd rabada ja millal reisile minna; millal tasuks vanu suhteid klaarida ja millal on õhus nii palju romantikat, et patt oleks need juhused mööda lasta? 
Horoskoobi hind 30 €. Mine tellima SIIT
PS! Kuna horoskoop koostatakse personaalselt sulle, on vaja teada oma sünnikellaaega!