TOM VALSBERGI nõuanne aitab lahkuminekust kergemini üle saada

TOM VALSBERGI nõuanne aitab lahkuminekust kergemini üle saada
Foto: Jana Solom

Muusik, väelaulik, laulusõnade autor, kirjanik Tom Valsberg soovitab suhtest väljumist võtta nii nagu oleksid haige.

“Kui sul on gripp, palavik, sitt olla, siis sa ei saa muud teha, kui lihtsalt toituda tervislikult, võtta rahulikult, mõelda elu üle sügavalt järele ja hoida end võimalikult positiivses meeleseisundis, kuni see möödub,” selgitab muusik. Lisaks oleks veel hea, kui keegi sinu eest ka hoolitseks.

Tom tõdeb, et seda “protsessi” vägisi kiirendada ei saa – tulemas on sel puhul nii paremad ajad kui vastulöögid. “Murtud südame tervendamine on nagu emotsionaalne gripp, mis võib kesta paar kuud või isegi pool aastat. Energeetiliste sidemete lahtisõlmimine võtab lihtsalt aega ja ajusoppidesse salvestatud õhulossid, mis olid seotud lõppenud suhtega, tuleb ümber töötada, lahti lasta ja asendada uute unistustega,” sõnab mees.

Lõppude lõpuks aitab ka mõistmine, et mitte keegi teine ei saa sind õnnelikuks teha. Eelkõige peab inimene leidma rahu ja õnne enda seest. “Kõige olulisem on just see, et mitte panna südant kinni peale seda, kui oled valu tundnud, vaid jäädagi avatuks ja haavatavaks,” soovitab mees maailmalt kõik vastu võtta.

Sarnased artiklid