TOP 22: TOIDUD, mis põletavad kõhurasva

TOP 22: TOIDUD, mis põletavad kõhurasva

Toit pole pelgalt kõhutäide, vaid midagi palju enamat. Organismi jaoks on tegu asendamatu kütusega ning selleks, et keha oleks terve ja õnnelik, vajab ta kvaliteetset kütust, tänu millele suudab keha normaalselt funktsioneerida. Kui keharasvaprotsent on liiga kõrge, saab seda ka toidu abil langetada.

Toit pole pelgalt kõhutäide, vaid midagi palju enamat. Organismi jaoks on tegu asendamatu kütusega ning selleks, et keha oleks terve ja õnnelik, vajab ta kvaliteetset kütust, tänu millele suudab keha normaalselt funktsioneerida. Kui keha rasvaprotsent on liiga kõrge, saab seda ka toidu abil langetada.

Rasvumine on tänapäeva ühiskonnas suureks probleemiks ja kahjuks on see jõudnud ka Eestisse ning ohustab üha enam lapsi, kes ebatervislike toitumisharjumustega vanematelt kõik üle võtavad.

Et olla ise terve ja õnnelik ning anda head eeskuju lastele, võiks menüüs kindlasti olla toidud, mille abil on võimalik keha rasvaprotsenti langetada ning normaalsel tasemel hoida. Kõik allpool loetletud toidud on kasulikud ja seda nii suurtele kui väikestele.

22 toitu, mis aitavad kõhurasva põletada:

1. Ananass

2. Sidrun

3. Cayenne’i pipar

4. Kaerahelbed

5. Metsik lõhe

6. Bataat ehk maguskartul

7. Tume šokolaad

8. Marjad

9. Munad

10. Mustad oad

11. Greip

12. Kinoa

13. Kookosrasv

14. Mandlid

15. Õunasiidriäädikas

16. Austrid

17. Kreeka jogurt

18. Spinat

19. Lillkapsas

20. Must riis

21. Küüslauk

22. Hapukapsas

Sarnased artiklid