TREENER SÕI END PAKSUKS, et naisega koos kaalust alla võtta

TREENER SÕI END PAKSUKS, et naisega koos kaalust alla võtta

Personaaltreener, kes oli noores eas isegi ülekilodega võidelnud, võttis kaalust 32kg juurde ainult sellepärast, et ta saaks aidata naist, kes ei suutnud oma ülekilodest kuidagi lahti saada. Mees teadis, et vaid nii suudab ta naist trenni tegema motiveerida, kui tal on trennikaaslane, kes peab läbima täpselt sama raske teekonna…

Personaaltreener, kes oli noores eas isegi ülekilodega võidelnud, võttis kaalus 32 kg juurde ainult sellepärast, et ta saaks aidata naist, kes ei suutnud oma ülekilodest kuidagi lahti saada. Mees teadis, et vaid nii suudab ta naist trenni tegema motiveerida, kui tal on trennikaaslane, kes peab läbima täpselt sama raske teekonna…

Brooklynist pärit 35aastane eratreener Adonis Hill teadis, mis tunne on olla ülekaaluline ja depressioonis ning otsustas, et ta võtab oma kliendi tuleviku nimel ise kõigepealt kaalus juurde, et muutuda ülekaaluliseks ja siis hakkavad nad koos trenni tegema. Vaid kolme kuuga suutis mees end paksuks süüa ja siis algas tema teekond, et ülekilodest uuesti lahti saada. Koos Alissa Kane’iga, kes oli tema klient, hakkasid nad jooksmas käima, jõuharjutusi tegema ja muidugi muudeti ka oma toitumisharjumusi. 

Nelja kuuga võttis Adonise klient Alissa kaalus alla lausa 26 kg ning see oligi tema eesmärk. Ka eratreener ise sai oma esialgse kehakaalu tagasi. 

Treener Adonis meenutab, et kui ta oli oma 20ndates eluaastates, siis võitles ta ülekaalu ja depressiooniga ja see eluperiood oli väga sünge. Ta teadis juba omast käest, kui raske on tegelikult kaalust alla võtta ja oma toitumisharjumusi muuta. Seetõttu saigi temast treener – nii on ta probleemist ülekilodega võimalikult kaugel.

Vaata pilte treenerist ja tema kliendist siin.