1. TULI

Sul on suured peopesad ja lühikesed sõrmed. Mida lühemad sõrmed sul on, seda põikpäisem sa oled.

Need inimesed, kelle käed kuuluvad siia kategooriasse, on väga kirglikud, julged ja neid peetakse lausa sündinud juhtideks, sest nad on võimelised ka kõige pingelisemas olukorras kaine mõistuse juurde jääma ja õigeid otsuseid vastu võtma. Liider, kes oskab juhtida ja suunata inimesi vastavalt nende oskustele. 
Kui aga rääkida eraelust, siis on nad väga seltskondlikud, sportlikud ja energilised inimesed, kelle läheduses on alati põnev viibida. 

2. MAA

Sul on neljakandilise kujuga peopesad ja väga lühikesed sõrmed.

Sa oled tasakaalukas, rahulik ja heasüdamlik ning sinu peale saab alati kindel olla. Sellesse kategooriasse kuuluvad inimesed peavad elus oluliseks stabiilsust ja kindlustunnet ning nad näevad vaeva, et seda saavutada. Sind iseloomustab soov olla kontaktis loodusega, sa oled hingestatud loomusega ja oskad suurepäraselt teha tööd, mida tuleb tema oma paljaste kätega. Praktilise meelelaadiga kohusetundlik inimene, kes pole just kõige seltskondlikum, ent loodust ja rahu hindad sa väga.

3. ÕHK

Sinu peopesad on neljakandilised või ristkülikukujulised ja sõrmed on umbes sama pikad kui sinu peopesa. 

Selle käetüübiga inimesi peetakse väga intelligentseteks ja osavateks suhtlejateks. Paraku kipuvad nad tihtipeale üle mõtlema ja see võib neile elus palju ebameeldivusi tekitada. Sa tunned kirge kirjutamise ja õpetamise vastu – just nendel aladel saavutad ka edu.

4. VESI

Sul on kitsad ja pikliku kujuga peopesad ning pikad sõrmed.

Selle käetüübiga inimesi peetakse loomingulisteks hingedeks, kellel on ääretult hea fantaasia ning kes kipuvad üsnagi suure osa oma ajast unistama. Iseloomustavateks sõnadeks on paindlikkus, emotsioonid, tundlikkus ja hea intuitsioon – kui sa suudad oma sisemaailmaga kontakti leida, oled võimeline ennast kaugele arendama ja tänu sellele ka oma unistused täide viima. Sind paelub kirjandus ja müstika, ka muusika pakub sulle huvi.

Allpool on lisatud ka videoklipp, kus kõigist neljast käetüübist räägitakse!