UUS TEHNIKAIME: PEEGEL, mis paljastab sinu keha kohta kõik

UUS TEHNIKAIME: PEEGEL, mis paljastab sinu keha kohta kõik

Igal naisel on kodus vähemalt üks peegel ning enamasti on neid pigem mitu, kuid mitte ükski neist ei ole võimeline sinu välimust analüüsima ja sulle täpseid andmeid esitama. Tundub üsnagi jabur idee, või mis? Peagi jõuavad turule aga 3D peeglid, mis skaneerivad sinu keha ja annavad sulle piinliku täpsusega kogu võimaliku info, millele sa üldse mõelda oskaksid!

Igal naisel on kodus vähemalt üks peegel ning enamasti on neid pigem mitu, kuid mitte ükski neist ei ole võimeline sinu välimust analüüsima ja sulle täpseid andmeid esitama. Tundub üsnagi jabur idee, või mis? Peagi jõuavad turule aga 3D-peeglid, mis skaneerivad sinu keha ja annavad sulle piinliku täpsusega kogu võimaliku info, millele sa üldse mõelda oskaksid!

Tegu on 3D-peeglitega, mis põhinevad imelisel tehnoloogial – nimelt on peeglitesse sisse ehitatud sensorid, mis läbivad sinu keha ning kahekümne sekundi jooksul saad sa laiahaardelise info oma kehakaalu, rasvaprotsendi, lihasmassi ja muu sarnase kohta. Arvatakse, et see peegel ületab täpsuselt isegi kõige täpsemad kaalud. 

Peegliga kaasneb spetsiaalne alus, millele sul astuda tuleb ja samal ajal tuleb peeglisse vaadata.

Müügile peaksid peeglid jõudma tuleva aasta kevadel ning hinnad algavad ilmselt ligikaudu 400 eurost.

Täpsemalt vaata allpool olevast videost!