Vapustav! Vaata, mida see suur naine oma kehaga teeb! FOTOD

Vapustav! Vaata, mida see suur naine oma kehaga teeb! FOTOD

Naise keha on läbi aastasadade olnud tähelepanu keskmes ning see, mida peetakse ilusaks, muutub pidevalt. Kõige olulisem on õppida iseennast armastama sellisena nagu sa oled ja kuigi sõnadesse panduna võib see lihtne tunduda, siis reaalsus on midagi muud. Iseendaga rahu ja harmoonia leidmine leiab tavaliselt aset läbi mõne südamelähedase tegevuse, millele saab toetuda ning sageli on selleks mõni spordiala.

Naise keha on läbi aastasadade olnud tähelepanu keskmes ning see, mida peetakse ilusaks, muutub pidevalt. Kõige olulisem on õppida iseennast armastama sellisena, nagu sa oled, ja kuigi sõnadesse panduna võib see lihtne tunduda, siis reaalsus on midagi muud. Iseendaga rahu ja harmoonia leidmine leiab tavaliselt aset läbi mõne südamelähedase tegevuse, millele saab toetuda, ning sageli on selleks mõni spordiala.

Instagramis on endale konto loonud ülekaaluline naine nimega Valeria, kes õppis iseennast armastama läbi jooga. Valeria armastab joogat ning tegeleb sellega päevast päeva ja muidugi postitab ta oma Instagrami kontole sadu pilte erinevates joogapoosides. Ta ei häbene oma keha mitte üks raas ning tunneb end mugavalt isegi bikiinides.

Iga pildi juurde kirjutab ta kommentaari, mis on seotud antud joogapoosiga, et ka teised saaksid õppida joogat kui spordiala lähemalt tundma ja seda isegi proovida.

Valeria on ehtne näide sellest, et tehes seda, mida sa armastad, on ka elu palju naudingulisem.

Allpool on terve rida positiivusest pakatavaid fotosid!

Vaata Valeria Instagrami siin