ROTERMANNIS AVAS UKSED Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda RØST

ROTERMANNIS AVAS UKSED Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda RØST

Tallinna südames Rotermanni kvartali ajaloolises Nisuveski hoones (Rotermanni 14) on äsja avanud uksed Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda RØST [röst]. Avatud tootmisega pinnal valmistatakse igapäevaselt sügava maitsega naturaalsel juuretisel põhinevaid sourdough leibasid, mis on viimaseid aastaid laiemas toidumaailmas laineid löönud. Hommikuti tulevad ahjudest juba linna peal vaikselt tuntust kogunud kaneeli- ja kardemonisaiakesed ja mitmed muud soojad küpsetised.

Tallinna südames Rotermanni kvartali ajaloolises Nisuveski hoones (Rotermanni 14) on äsja avanud uksed Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda RØST [röst]. Avatud tootmisega pinnal valmistatakse igapäevaselt sügava maitsega naturaalsel juuretisel põhinevaid sourdoughleibasid, mis on viimaseid aastaid laiemas toidumaailmas laineid löönud. Hommikuti tulevad ahjudest juba linna peal vaikselt tuntust kogunud kaneeli- ja kardemonisaiakesed ning mitmed muud soojad küpsetised.

Suurlinnaliku interjööriga pagarikoja kohvikupoolel saab nautida ka hõrke ja huvitavaid sandwich’e, samuti pakutakse all-day-breakfast menüüd, mille üks lemmikutest on näiteks pošeeritud muna lõhe ja avokaado-estragonikastmega. Kõik menüüroad ja sandwich‘id sisaldavad ühel või teisel viisil ka pagarikoja tunnusleibasid. Kõige selle kõrval pannakse väga tugev rõhk kohvile ning pidevas ringluses hoitakse ube parimatelt mikro-röstikodadelt nii Eestist kui ka mujalt.

Rotermanni 14, Tallinn

Facebook: @RostPagar

Instagram: @rostpagar

Veeb: rost.ee