ROTERMANNIS AVAS UKSED Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda RØST

Tallinna südames Rotermanni kvartali ajaloolises Nisuveski hoones (Rotermanni 14) on äsja avanud uksed Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda RØST [röst]. Avatud tootmisega pinnal valmistatakse igapäevaselt sügava maitsega naturaalsel juuretisel põhinevaid sourdough leibasid, mis on viimaseid aastaid laiemas toidumaailmas laineid löönud. Hommikuti tulevad ahjudest juba linna peal vaikselt tuntust kogunud kaneeli- ja kardemonisaiakesed ja mitmed muud soojad küpsetised.

Tallinna südames Rotermanni kvartali ajaloolises Nisuveski hoones (Rotermanni 14) on äsja avanud uksed Skandinaavia mõjutustega väike pagarikoda RØST [röst]. Avatud tootmisega pinnal valmistatakse igapäevaselt sügava maitsega naturaalsel juuretisel põhinevaid sourdoughleibasid, mis on viimaseid aastaid laiemas toidumaailmas laineid löönud. Hommikuti tulevad ahjudest juba linna peal vaikselt tuntust kogunud kaneeli- ja kardemonisaiakesed ning mitmed muud soojad küpsetised.

Suurlinnaliku interjööriga pagarikoja kohvikupoolel saab nautida ka hõrke ja huvitavaid sandwich’e, samuti pakutakse all-day-breakfast menüüd, mille üks lemmikutest on näiteks pošeeritud muna lõhe ja avokaado-estragonikastmega. Kõik menüüroad ja sandwich‘id sisaldavad ühel või teisel viisil ka pagarikoja tunnusleibasid. Kõige selle kõrval pannakse väga tugev rõhk kohvile ning pidevas ringluses hoitakse ube parimatelt mikro-röstikodadelt nii Eestist kui ka mujalt.

Rotermanni 14, Tallinn

Facebook: @RostPagar

Instagram: @rostpagar

Veeb: rost.ee