Kristi: … ja nüüdseks olen lõpusirgel

 

Aeg lendab ikka uskumatult kiiresti - alles see kõik algas ja nüüdseks olen lõpusirgel. Seda selles osas, et ulatan varsti teatepulga järgmisele kaaluga võitlejale, ja ka selles, et minu uuest eesmärgist - saada kaalule 65 kg, puudub täna 1 kg. Ehk siis veel 1 kilo kaalukaotust ja mu uus eesmärk on täidetud. 

Minu viimaseid kaotatud kilosid mõjutas tublisti Ultratone, mille lokaalse salenemise protseduuri kaheteistkümnel korral omal nahal tunda sain. Meenutan pisut ja jõuan selleni, et eelnevalt olin vaid põgusalt Ultratone´i kohta infot saanud, kuid ka see napp sõnum oli positiivne ning lootust andev, et minu probleemsed piirkonnad, mida treeningutega on raske mõjutada, saavad selle abil paremasse vormi.

 

Aeg lendab ikka uskumatult kiiresti – alles see kõik algas ja nüüdseks olen lõpusirgel. Seda selles osas, et ulatan varsti teatepulga järg-misele kaaluga võitlejale, ja ka selles, et minu uuest eesmärgist – saada kaalule 65 kg – puudub täna 1 kg. Ehk siis veel 1 kilo kaalukaotust ja mu uus eesmärk on täidetud. 

Minu viimaseid kaotatud kilosid mõjutas tublisti Ultratone, mille lokaalse salenemise protseduuri kaheteistkümnel korral omal nahal tunda sain. Meenutan pisut ja jõuan selleni, et eelnevalt olin vaid põgusalt Ultratone kohta infot saanud, kuid ka see napp sõnum oli positiivne ning lootust andev, et minu probleemsed piirkonnad, mida treeningutega on raske mõjutada, saavad selle abil paremasse vormi.

Esimene kord (juuni lõpus) protseduurile minnes kaaluti mind – kaal näitas siis 69,8 kg – ja mõõdeti piirkonnad, mida Ultratone abil treenima ja trimmima hakatakse, et oleks, mida pärast võrrelda. Kui numbrid said paberile, siis võis teine oluline etapp alata – protseduur ise! Eks ma hindasin visuaalselt ümbritsevat ja proovisin kujutleda, mida üks või teine asi tegema hakkab. See oli ärevusttekitav! Mõelge ise – paljude juhtmetega klemmid, mis tegelikult on siis elektroodid, kleebiti mu keha külge.

Minu kehatüübi puhul on peamiseks probleemseks piirkonnaks tuharad ja reied ning just nendele kehaosadele otsustas teadmistest pakatav ja särasilmne füsioterapeut Helle panna elektroodid. Põhimõtteliselt algas sellega nende lihasgruppide jaoks treening, sest 60 min kestva seansi jooksul töötab lihas 900 korda. Jah, see kõik oli küll harjumatu, sest mu keha ei olnud midagi sellist varem tunda saanud – veider toksimine, siis torkimine, silitamine jne. See kõik aga oli tore ning muutus järjest talutavamaks ning lausa motiveerivamaks, kui reitele ja tuharatele ilmusid esimesed muutused, mis olid lausa silmaga märgatavad. 

Sedagi, et samal ajal, kui Ultratone protseduure võtsin (12x), jätkasin tavapäraseid treeninguid ja sõin nii, nagu ikka. Küll aga hoidsin meeles ja planeerisin oma toidukordi selliselt, et Ultratone eel ja järgselt ma ei sööks, vaid hoopis jooks rohkelt, et kehast jääkaineid väljutada. Jällegi, ei midagi võimatut!

Igatahes pole ju paha kaotada igast mõõdetud kohast keskmiselt 3 cm, langetada rasvaprotsenti ja saada kaalule endise 69,8 kg asemele 66,2 kg. Loomulikult olen ma saavutatud tulemustega rahul, sest no tõesti, mu reied on oluliselt paremas vormis ja peagi alustan viimase lihvi andmisega Algoane toodetega. Põnevusega hakkan kasutama Algoane koorivat vetikaseepi ja kiirelt vormivat termoaktiivset tselluliidigeeli.

 

Kaal juuni lõpus 69,8 kg

Kaal augusti alguses 66,2 kg

Kaotatud kokku 18 cm 

 

Kristi