ENNUSTUS: MIDA TOOB aprill kõikidele tähtkujudele?

freeimages.com

Maag Raul Hunt

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, et mida toob aprill kõikidele kaheteistkümnele tähtkujule.

Jäär
Märksõnad Jäärale:
Sügav rikastumine, raskuste geniaalne ületamine, vabanemine taagast. Aprillis tõstad sa üles varanduse. Ükskõik kas Nähtavas või Nähtamatul tasandil. Su sisemus töötab sinuga kaasa ja aitab nii mõnegi jama lahendada mängeldes.
Soovitus Jäärale aprilliks:
Tee silmad lahti ja vaatle ja lase ennast motiveerida tärkaval kevadel.

Sõnn
Märksõnad Sõnnile:
Vaikus, Väljakujunenud suhe, endaga kooskõla leidmine. Parimas mõttes tõsine kuu, kus tegeled endaga ja teed kindlaks, mida sa tegelikult tahad. Mis on see teekond või ülesanne, mis viib sind lähemale iseendale.
Soovitus Sõnnile aprilliks:
Otsi seltskonda ja veeda sõprade ja lähedastega meeldivalt aeg.

Kaksikud
Märksõnad Kaksikutele:
Muretus, uudishimu, algused, rõõm ja spontaansus. Aprill on sinu jaoks null kuu, kust saab alguse nii mõnigi teekond õnne suunas. Mida rõõmsam ja muretum oled, seda avatum sa kõigele uuele oled.
Soovitus Kaksikutele aprilliks:
Võid kindel olla, et sa ei ole selles alguses üksi. Sind toetatakse, sind aidatakse meeleldi.

Vähk
Märksõnad Vähile:
Ärkamine, liikumine, pingete ületamine (Vahel ka uude suhtesse edasi liikumine) ettevõtlusrõõm. Aprillis on sul julgust ette võtta hüpe tundmatusse. Alustad suurt seiklust. Ja püüdled suure eesmärkide suunas. Mitte miski ei ütle, et see ei ole võimalik.
Soovitus Vähile aprilliks:
Ole mänguline, osav, mängi võimalustega.

Lõvi
Märksõnad Lõvile:
Viljakus, vitaalsus, soodne pinnas, õitsele puhkev armastus, uued arenguprotsessid. Loodus tärkab ja seda teed ka sina. Astud viljakale pinnale, kus asjad peaaegu nagu imeväel juhtuvad ja juhtuvad just elu jaatavalt.
Soovitus Lõvile aprilliks:
Kontrolli ennast ja saa jagu iseendale seatud kitsendustest. Suurim takistus on see, et mõtled suurelt, kas üle mõtled suurelt.

Neitsi
Märksõnad Neitsile:
Muudatuste faasi algus, miski hääbub ja lõppeb, hüvastijätmine, etappi lõpp. Aprill on sulle suurte muudatuste kuu. Kus tuleb teadlikult lõpetada üks etapp enda elus, et saaksid keerata ette uue lehekülje. Kui vaja, siis rebi lahti. See on küll valus aga valu kaob.
Soovitus Neitsile aprilliks:
Sinu mured näitavad ju sinu probleemide asukohti. Püüa jääda rahulikuks ja veidi hirmu kah ei tee paha, kui see motiveerib sind midagi tegema.

Kaalud
Märksõnad Kaaludele:
Sügav spirituaalsus, enda juhtida laskmine, perfektne ajastamine, sisemine kindlus. Saladuslik kuu. Kui oled valmis enda kõrgemal minal, enda intuitsioonil või kellegi enda poolt valitud õpetajal ennast juhtida laskma, siis on aprill sinu jaoks rikastav ja unustamatuid kogemusi pakkuv.
Soovitus Kaaludele aprilliks:
Oled oma sõiduvees ja asjad on sinu jaoks soodsad. Võid arvestada toetuse ja vastutulekutega, sõbralike ja meeldivate žestidega.

Skorpion
Märksõnad Skorpionile:
Aktiivsus, mõjujõud, head ideed, lummus, millegi suure välja kujunemine.
Üliedukas kuu tõotab tulla. Sul on kõik eeldused olemas, et teha aprillist enda meistri töö. Jõuad jõudsalt edasi juba tuttavate teemadega ja leiad uusi huvialasid ning väljakutseid.
Soovitus Skorpionile aprilliks:
Tõmba kindla käega minevikule joon alla ja löö seljataga uks uhke pauguga kinni.

Ambur
Märksõnad Amburile:
Maailma vaatlemine uue nurga alt, jõuetus, suutmatus ühendada vastuolulisi eesmärke, vales kohas oleks.
Lase sellel kuul saada elu pöördepunktiks. Pead tahestahtmata paar sammu tagasi astuma ja vaatlema ennast, asju ja teemasid veidi kaugemalt, et näha suuremat pilti. Vägisi sa mitte midagi ei muuda.
Soovitus Amburile aprilliks:
Võta endale aega ja meenutada, millest sa minevikus unistasid, mida sa varem tahtsid. Vaata üle mis neist saanud on ja vaata, äkki on nüüd seda võimalik saavutada.

Kaljukits
Märksõnad Kaljukitsele:
Kindlameelsus, elurõõm, suveräänsus, suurejoonelisus. Raske talv on jäänud seljataha ja nüüd on see minevik. Elu teeb sulle kingitusi ja peaksid neisse suhtuma suuremeelselt ja oled ka teiste suhtes lahke. Suuremad erimeelsused teistega leiavad ka kõiki pooli rahuldavateni lahendusteni.
Soovitus Kaljukitsele aprilliks:
Kaitse järjekindlalt oma huve ja seisukohti. Sa saad ja suudad ennast kehtestada.

Veevalaja
Märksõnad Veevalajale:
Usaldad tulevikku, uus lootus, armastus on õnne tähe all, elu nägemine kõrgemalt tasandilt.
Sepitsed tulevikuplaane ja püstitad julgeid ja pikaajalisi plaane. Koristad vanad varemad, et ehitada midagi uut ja suurt. Tunned, et supled igavese nooruse allikas.
Soovitus Veevalajale aprilliks:
Ära peida ennast teiste ega maailma eest, ole avatud. Aprill on külalislahkus ise.

Kalad
Märksõnad Kaladele:
Hirmud, õhupuudus, eneseusalduse puudus, hirmu läve ületamine. Sellel kuul teed sa julgeid otsuseid ja ületad nii enda mugavustsooni kui ka nii öelda ühiskonna poolt seatud raame ja reegleid. Uudismaale viib tee läbi pimeda võlumetsa. Sinu asi on lihtsalt teha see väike samm inimkonna jaoks kuid sinu enda jaoks suur ja täitis samm.
Soovitus Kaladele aprilliks:
Lihtsalt liigu, rühi edasi, kui vaja siis torma ja jookse. Ilmuta ettevõtlikust. Nüüd ei ole oluline puhkus vaid ainult aktiivne tegutsemine!