Anna oma nahale tervem välimus!

Aita oma nahal säilitada loomulikku niiskust, taastada elastsus ja uuenenud välimus kaitsekreemiga Forever R3 Factor Creme. Mitmekesine kombinatsioon Aloe vera stabiliseeritud geelist, lahustuvast kollageenist ja alfahüdroksühapetest, millele on lisatud A- ja E-vitamiinid – sisaldab kõike, mis on oluline tervele nahale.

E-vitamiin on tugev antioksüdant ning A-vitamiin aitab väga erinevates tingimustes terve naha eest hoolitseda. 

Alfahüdroksühapped (AHA) on looduslikud, pärinevad taimedest ning neid kutsutakse puuviljahapeteks. Glükoolhape on suhkruroost, sidrunhape tsitrusviljadest, viinhape viinamarjadest ning õunhape õuntest pärit.

Üheskoos toimivad puuviljahapped naha koorijatena, mis eemaldavad nahapinnalt surnud rakud, lahustades sealt liimisarnased ained, mis ei lase surnud rakkudel eemalduda. Need rakud moodustavad tõkke niisutuskreemidele ning nende ühtlane eemaldamine annab noortele rakkudele võimaluse nahka uuendada. Kuna naha uuenemisprotsessi tsükkel kestab 21–28 päeva, oodake just nii kaua, et näha kreemi R3 Factor täielikku toimet. 

Puuviljahappe kreeme on kutsutud sajandi kõige olulisemaks avastuseks nahahoolduses. Kombineerides AHA rahustava aaloega, pakub R3 Factor Skin Defence Creme esmajärgulise kaitse, võitlemaks aja karmide mõjude vastu, et säilitada teie naha nooruslik välimus.

KASUTAMINE: Pärast puhastamist kandke kreem näo-, kaela- ja teistesse vajalikesse piirkondadesse. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage nii hommikul kui õhtul. Soovi korral võite pärast seda kasutada aluskreemi Firming Foundation Lotion ja/või meiki või öökreemi Recovering Night Creme (vt ptk Fleur de  Jouvence). 

Vaata lisaks: www.aloe24shop.com /Eksklusiivne nahahooldus