APPI, KÕÕM KADUNUD KOOS JUUKSEVÄRVIGA!

APPI, KÕÕM KADUNUD KOOS JUUKSEVÄRVIGA!

Kas teadsid, et enamik kõõmašampoone on kooriva toimega ja seega koos kõõmaga pesevad juustelt maha ka juuksevärvi?
Goldwellil on Sinu jaoks parim lahendus! Goldwelli Inner Effect Anti-Dandruff  kõõmašampoon oli esimene turul, mis ravides kõõma kaitseb tõhusalt ka juuksevärvi. Nii mahapesemise kui ka päikesekiirguse eest. Inner Effecti kõõmašampoonis on koostisosad, mis võitlevad kõõmaseenega ehk ravivad seda,  ei koori peanahka ega ärrita peanaha PH taset. Kui märkad oma juustes valgeid ebemeid, tee kindlaks, kas tegemist on ikka kõõmaga või lihtsalt liiga kiiresti irduvate peanaharakkudega. Viimast võivad põhjustada liiga aluseliste šampoonide kasutamine, tugevad viimistlusvahendid, halb juuste loputamine pesemisel ning ka juuste ummuksis olemine (juuste sage kinni ja krunnis kandmine). Sel puhul pole tark kohe kõõmašampooni järele haarata, vaid pigem kasutada peanahka rahustavaid tooteid. Golwelli Inner Effect Calming ja DualSenses Sensitive  šampoonid on selleks just ideaalse.
Kui siiski probleem ei kao, asu kõõma vastu võitlusesse vastavate toodetega NB! Kõõm on nakkav. Ära kasuta teise inimese kammi/harja ega hügieenivahendeid (rätik, svamm jne). Loe Inner Effecti sarjast SIIT Inner Effecti ja Dualsenses tooted müügil: Tallinna, Tartu ja saaremaa Kaubamaja, ILU poed, mylook.ee  ning juuksurisalongid.

Kas teadsid, et enamik kõõmašampoone on kooriva toimega ja seega koos kõõmaga pesevad juustelt maha ka juuksevärvi?


Goldwellil on Sinu jaoks parim lahendus!

Goldwelli Inner Effect Anti-Dandruff  kõõmašampoon oli esimene turul, mis ravides kõõma kaitseb tõhusalt ka juuksevärvi. Nii mahapesemise kui ka päikesekiirguse eest. Inner Effecti kõõmašampoonis on koostisosad, mis võitlevad kõõmaseenega ehk ravivad seda, ei koori peanahka ega ärrita peanaha PH taset.

Kui märkad oma juustes valgeid ebemeid, tee kindlaks, kas tegemist on ikka kõõmaga või lihtsalt liiga kiiresti irduvate peanaharakkudega. Viimast võivad põhjustada liiga aluseliste šampoonide kasutamine, tugevad viimistlusvahendid, halb juuste loputamine pesemisel ning ka juuste ummuksis olemine (juuste sage kinni ja krunnis kandmine).

Sel puhul pole tark kohe kõõmašampooni järele haarata, vaid pigem kasutada peanahka rahustavaid tooteid. Golwelli Inner Effect Calming ja DualSenses Sensitive  šampoonid on selleks just ideaalsed.
Kui siiski probleem ei kao, asu kõõma vastu võitlusesse vastavate toodetega

NB! Kõõm on nakkav. Ära kasuta teise inimese kammi/harja ega hügieenivahendeid (rätik, svamm jne).

Loe Inner Effecti sarjast SIIT

Inner Effecti ja Dualsenses tooted müügil: Tallinna, Tartu ja saaremaa Kaubamaja, ILU poed, mylook.ee  ning juuksurisalongid.

Toimetas: Janeli Salumets