Avril Lavigne Black Star

Avril Lavigne Black Star

Rahvusvaheliselt tuntud artist Avril Lavigne esitleb oma esimest signatuurlõhna Black Star. Tema rahutu iseloomuga muusikast inspireeritud parfüüm kätkeb endas Avrilile iseloomulikku energilisust ning tema individuaalset stiili.
Black Star on oma olemuselt oivaline ja teistest eristuv lõhn, mis kehastab Avrili individuaalsust ja mis on loodud tüdrukutele, kes tahavad silma paista ning oma stiilile rohkem rõhku panna. Pastelselt roosas toonis parfüümil on mitmekülgne ja energiline lõhn, mis paneb selle kasutaja tundma ennast enesekindlana. See lõhn julgustab tüdrukuid alati väärtustama oma unikaalsust ja olema omaenda staarid. ”Kõige tähtsam on olla stiilne ja naiselik ning sellest lõbu tunda!” ütleb Avril.

Lõhn:
Black Star on segu erksatest lille, puuvilja ja gurmeemaiuste akordidest, millest igaüks on omamoodi köitev. Noodid sulanduvad ühte loomaks keerleva ja sätendava lõhnapilve, millest paiskub tõeliselt energilist aroomi. Black Stari tipus domineerib karge rohelise pirni aroom, mis äratab ja ergutab meeli.

Parfüümi südames õitseb delikaatne roosa hibiskus, millest kiirgab luksuslikku puuviljahõngu. Seda eksootilist lille täiendab magus, mahlakas ja sõltuvusttekitavalt hõrk must ploom.
Parfüümi põhjanootides valitseb sügav ja külluslik musta šokolaadi akord, mis täiustab Black Stari rikkaliku ja ahvatleva hõnguga.

Pudel ja pakend:
Black Star peitub unikaalses ja silmatorkavas tähekujulises pudelis, mis disainiti peegeldamaks Avrilile iseloomulikku stiili. Pudeli krooniks on kivikestega kaunistatud must kork, mis aitab Avrili visiooni ellu viia. Tulemuseks on ideaalne rock ’n’ rolli ja naiselikkuse ühtesulamine, mille tulemusena ühinevad omavahel igavesed ja kontrastsed roosad ning mustad toonid, mis on ühtlasi ka Avrili lemmikvärvideks.

Et veelgi ülistada Avrili unikaalset stiili, olid Black Stari pakendi disainimisel peamisteks inspiratsiooniallikateks kivikestega kaunistatud käevõrud ja vööd.

Tootesari ja hinnad poes:

Eau de Parfum 15 ml 275.-
Eau de Parfum 30 ml 395.-
Eau de Parfum 50 ml 535.-
Kehaemulsioon 200 ml 215.-
Dushigeel 200 ml 205.-
Aerosooldeodorant 150 ml 205.-