Boraboras nüüd müügil Pull-In pesu ja rannariided!

Boraboras nüüd müügil Pull-In pesu ja rannariided!

PULL-IN aluspesu ja päevitusriided Boraboras nüüd müügil!
Pull-in on 2000. a Prantsusmaal loodud aluspesu kaubamärk. Pull-in`i peamisteks toodeteks on meeste, naiste ja laste aluspesu, kuid on ka ujumisriideid, t-särke ning sokke.

Meeste valikus on 2 erineva lõikega boxerid nii puuvillast kui ka lycrast.
Naiste valik on aga oluliselt laiem: leidub lycrast ja puuvillast boxereid, stringe, kolme erineva lõikega rinnahoidjaid, pitsilist pesu ning korsette.

Pull-in`i erilisus peitub selles, et nende graafika on väga kirev ja eriline. Mustrite hulgas leidub näiteks loomamustreid, lillekujutisi, tähekesi, südameid jms.

Kindlasti ei ole Pull-in tavaline aluspesu, vaid mõeldud trenditeadlikule mehele ja naisele, kes soovivad ka aluspesus moekad ja seksikad välja näha!

Pull-in on oma lühikese ajaloo jooksul tõusnud populaarseks aluspesu kaubamärgiks ning paljud pull-ini kandjad on tuntud näitlejad ja sportlased. Näiteks on pull-ini andunud fännideks Mickey Rourke, Zinedine Zidane, Fernando Alonso, Ronny Turiaf, Dwayne Wade, Tanner Hall, Xavier Bertoni jpt. Samuti armastavad pull-ini noored ekstreemsportlased nii siin kui ka mujal maailmas.

vaata tooteid Borabora e-poest http://www.borabora.ee/index.php?go=products&find=Pull-In või tule kohale Kentmanni 10, Tallinn