Charlene: Barbie-roosa on minu jaoks history

Buduaar uuris alati maitseka  ja trendika look-iga Charlene Rennitilt, millist stiili riideid talle kõige enam meeldib kanda Millist värvi riideesemeid tema riidekapist kõige rohkem leida võib? Ja kuhu on kadunud tema riietusest legendaarne barbie-roosa. Oli ju Charlene see, kelle Anu Saagim ristis mõned aastad tagasi Barbieks. Mäletate ju küll… 

Buduaar uuris alati maitseka ja trendika look-iga Charlene Rennitilt, millist stiili riideid talle kõige enam meeldib kanda.

Millist värvi riideesemeid tema riidekapist kõige rohkem leida võib? Ja kuhu on kadunud tema riietusest legendaarne barbie-roosa. Oli ju Charlene see, kelle Anu Saagim ristis mõned aastad tagasi Barbieks. Mäletate ju küll… 

"Riidekapis on mul praegu musti rõivaid kindlasti kõige rohkem," räägib ta. "Mul on näiteks nõrkus klassikaliste mustade kleidikeste vastu, eriti mis on 50ndate stiilis. Pool aastat tagasi kui neid loendasin, sain 28 keiti. Nüüd on vast kümmekond lisandunud, nii et juba mustade kleitide arv lööb teist värvi esemed üle. Punast on ka palju, näiteks punaseid nahkjakke. See peaks veidi minu metsikumat poolt väljendama. Kusjuures mul ka kingade ja kottide puhul domineerivad värvid must ja punane… Ja muide, musta küünelakki olen ka järjest juba üle poole aasta kasutanud."

Näib totaalse stiilimuutusena. Kuhu on kadunud  viimasel ajal sinu legendaarne barbie–roosa?

"Eks ma vist mõni aasta tagasi sain oma roosa-annuse barbie-teemaga kätte, nüüd ajab kärts beibevärk iiveldama," on Charlene veendunud. "Ja eks 21-aastat juba täis, enam ei mõju naiselik riietus naeruväärsena, samas 17-aastasena oleksin oma ranges kostüümis ilmselt naeruväärne välja näinud. Barbie on juba rohkem kui poolteist aastat history!"

/Merlyn Uusküla/