Christina Aguilera räägib, miks ta tuuri ära jättis

Christina Aguilera räägib, miks ta tuuri ära jättis

Christina Aguilera jättis tuuri koos Leona Lewisega ära, sest ta ei tundnud, et sel oleks õige aeg, kirjutab Showbizspy. Lauljanna, kelle kontsertuur pidi toimuma juba sel suvel, teatas neli päeva pärast piletite müükipaiskamist, et tuur jääb siiski ära. Põhjus seisnes selles, et Christina tundis, et ei ole veel selleks valmis ning vaja oleks rohkem aega harjutamiseks.

Christina Aguilera jättis tuuri koos Leona Lewisega ära, sest ta ei tundnud, et sel oleks õige aeg, kirjutab Showbizspy.

Lauljanna, kelle kontsertuur pidi toimuma juba sel suvel, teatas neli päeva pärast piletite müükipaiskamist, et tuur jääb siiski ära. Põhjus seisnes selles, et Christina tundis, et ei ole veel selleks valmis ning vaja oleks rohkem aega harjutamiseks. “Ma kavatsen suure show teha. Loon ise kostüümid ning tantsusammud. Kõik see vajab aga aega ning ma hakkasin tundma, et praegu oleks veel natuke vara,” seletab Christina. Ta lohutab aga kõiki fänne öeldes: “Kontsert tuleb suurem ja parem, kui kõik on korralikult ettevalmistatud.”

Christina tunnistas hiljuti, et tal on raskusi töötada emaks olemise kõrvalt. “Kõige raskem on asju balansis hoida. Pean olema ema ning samal ajal kontsentreeruma ka tööle. Ma sätin oma poja õhtul magama ning laulan talle hällilaulu. Pärast seda  jooksen stuudiosse ja salvestan plaate. On raske, aga olen selle tee valinud ning käin selle ka lõpuni” räägib naine.  

Buduaar.ee