Dermoshopi jõulumüük hoos!

Südamega tehtud jõulud

 

Jõuluettevalmistustes on peidus palju emotsioone. Tunne on kõditavalt mõnus siis, kui mõtleme jõuludele iseendas ja sellega seonduvatele pidudele, kokkusaamistele, lõhnadele ja meeleolule. Tunne on meeldiv ka siis, kui mõtleme, kuidas oma lähedasi meeles pidada ja jõuludeks kodu kaunistada. Miskit pole parata, sest vastukaaluks neile tunnetele tunneme sageli ka midagi muud –  muret aja pärast. Kas jõuan ikka kõigega õigeks ajaks valmis?

 

Ootame ja soovime jõuludelt palju. Soovime rahu ja lähedust, puhast kodu, maitsvaid jõulutoite, jõulumeeleolu, rõõmu ja õnne. Oma soove väljendame üksteisele soovide vormis. Suurimad soovid on peidus meis enestes. Seetõttu me kiirustame ja muretseme – kord vähem, kord rohkem – kõigi oma jõulutoimetuste pärast. Soovime südamest rahulikke jõule ja toredat meeleolu just meile endile, meie kodudesse. Sellest saab alguse jõuludeks valmistumine. Me soovime ja ootame jõule, kuid milline kergendus – me ise ka loome endale jõulud. Jõulud on meis endis.

 

Dermoshopi jõulud toovad tänavu kaasa häid soove ja nende täideminekuid. Tutvustame ajakirjas ja Dermoshopi kodulehel www.dermoshop.ee 17 jõulupakki ja lisaks ühte jõulude kinkekotti, mille võid ise omal valikul Dermosil toodetega täita. Jõulupakkidele andsime nimed vastavalt jõulusoovidele. Jõulupakkide toodete hulgas on ka kolm uudistoodet, mida müüme tootevalikus ka eraldi. Nende toodete tootekirjeldustega on võimalik tutvuda ajakirja tootekataloogi  lehekülgedel ja internetis www.dermoshop.ee. Samuti on võimalus tellida nii tasuta ajakiri kui tootetstrid- selleks palun saatke e-mail service@dermoshop.ee või helistage telefonil 600 66 22.

 

Jõuludeni on veel aega. Seda on just piisavalt, et alustada jõuluettevalmistustega. Teeme neid südamega, naudime päevi, vahel küll kiirustades, ent siis jälle pause tehes.  Unistuste jõulud on meie endi teha.

 

Südamlikke jõule soovib

 

Dermoshop