E BUTIIK – uued tooted ja kaup koju 1 päevaga!

E BUTIIK – uued tooted ja kaup koju 1 päevaga!

Kallid kliendid!

Meil on Teile mitu head uudist :)

Uus kaup!

Lisasime müügile uusi kleite, toppe ja seelikuid. Kõik lisatud tooted leiate hõlpsasti Uue kauba alt. 

Uus koostööpartner!

Meil on rõõm teavitada, et alates 16. juunist jõuavad tellitud tooted Teieni väga kiirelt ja mugavalt! Meie uus koostööpartner, kullerfirma DPD Eesti, toimetab paki Teile koju kätte juba tellimusele järgneval tööpäeval!
Uus teenus on kättesaadav üle Eesti ja hind on konkurentsitult soodsaim
– vaid 45 krooni! 

Pakkide kättetoimetamine

DPD kuller toimetab Teile saadetise järgmisel tööpäeval, kui ülekanne tellimuse eest on E-Buy OÜ arveldusarvele laekunud enne kella 14:00. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 14:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval ja jõuab Teieni ülejärgmisel tööpäeval.

Te saate SMS-teate telefonile, kus DPD teavitab paki saabumisest järgmisel tööpäeval. SMS sisaldab DPD paki numbrit, mille alusel on Teil võimalik muuta paki kättetoimetamise päeva või aadressi juhul, kui Teid pole kohal tellimuses märgitud aadressil. 

Kuller toimetab pakid kohale tööpäeviti ajavahemikul 9:00-17:00. Kui viibite sellel ajal mtööl, palume Teil Saaja andmetesse märkida töökoha aadress, et tagada kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine. Aadressi saate soovi korral muuta DPD iseteeninduskeskkonnas aadressil www.dpdpakk.eu või telefonil 6130012.

Kui Teil on lisaküsimusi, andke palun julgelt teada info@ebutiik.ee

Vahvaid e-oste soovides,

Teie E BUTIIK
www.ebutiik.ee