Hea võimalus säilitada kerged liigesed ja aktiivne elu!

Forever Active HA- hüaluroonhapet sisaldav toidulisand, mis hoiab liigesed liikumas.
Vaata lisaks www.aloe24shop.com

Aja jooksul liigeste liikuvus väheneb, selle tagajärjeks on, et liigeskõhred muutuvad kuivaks ja karedaks. Liigesevedelik muutub järjest vedelamaks ? puhver toime liigeste vahel väheneb ning suureneb liigeste kulumine. Hüaluroonhapet toodetakse kehas vaid vähesel määral. Hüaluroonhapet ei saa märkimisväärses kontsentratsioonis toidust omandada. Et liigesefunktsioone säilitada ja toetada, vajab keha sihipärast hüaluroonhappe lisamist väljastpoolt.
Forever Active HA sisaldab hüaluroonhapet (Hyaluronic Acid). See on kehasisene aine, mida leidub liigesevedelikus. See õlitab ja määrib meie liigeseid ning hoiab ka kõhreid elastsena. Ta on liigesevedeliku loomulik koostisosa ja ka kõhre põhiline koostisosa, mis aitab hoida liikumisaparatuuri hõõrdumistest vabana. See annab kõhrele puhkust ja ühtlasi stimuleerib teda, et säiliks hüaluroonhappe tootmine.

Vee säilitamine:
Vaatamata oma massile omab hüaluroonhape võimet siduda suhteliselt suurt hulka vett (kuni 6 l vett 1 grammi kohta). Nii koosnebki näiteks silma klaaskeha 98% veest, mis on seotud ainult 2% hüaluroonhappega.

Survekindlus:
On väga vähe kokkusurutav ning annab selle omaduse edasi ka hüaluroonhapet sisaldavatele kudedele, milles seotakse palju vett. See kehtib suurema osa sidekudede kohta.

Määrdeaine:
Hüaluroonhape on liigesevedeliku põhikoostisosa ning toimib määrdeainena kõikide liigeste liigutuste juures. Ta paistab silma lisaks ka oma tiksotroopsete omaduste poolest.: Teie viskoossus muutub mõjuavaldavate mehhaaniliste jõudude tõttu, täpsemalt öeldes, mida tugevamaks diagonaaljõud muutuvad, seda rohkem viskoossus väheneb.Seejuures on ta (liigesevedelik) küll vedel, aga oma kõrgmolekulaarse ehituse tõttu piisavalt viskoosne, et teda nagu vett liigesest välja ei pressitaks. Lisaks sellele püsib ta oma keemiliste vastastikmõjude ja välise vormi tõttu hästi liigese kõhre küljes.
Kui nüüd liigutuse algul, nt. põlveliigesele hüppel või seismisel, mõjuvad tugevad survejõud, liiguvad molekulid keraks kokku ja ripuvad nagu mõnes kuullaagris kõhre pealispinnal. Kui aga on vaja teha kiire kõverdus-sirutusliigutus, nagu näiteks jooksmisel, väheneb hüaluroonhappe sitkus tema tiksotroopia tõttu ning hõõrdumine väheneb.

Teede vaba hoidmine:
Liikuvatele rakkudele hoiab hüaluroonhape liiklusteed vabaks. Rakkudevahelise ruumi suurendamine toetab rakkude liikumist.