In memoriam Henri Raide 4.01.1983 – 27.08.2015

In memoriam Henri Raide 4.01.1983 – 27.08.2015

Eesti spordiavalikkust on tabanud raske kaotus – ootamatult lahkus meie hulgast talendikas rallimees Henri Raide. Iseenesestmõistetavalt oli lahkunul raske ületada oma legendaarse isa Eedo Raide sportlikke suursaavutusi  Eesti rallispordi ajaloos, kuid tõsine sportlane, kelle saavutuste üle tema isa kindlasti uhkust tundis, oli Raide-juunior kindlasti. Henri oli kindlasti üks meie parimaid rallitalente.

Eesti spordiavalikkust on tabanud raske kaotus – ootamatult lahkus meie hulgast talendikas rallimees Henri Raide. Iseenesestmõistetavalt oli lahkunul raske ületada oma legendaarse isa Eedo Raide sportlikke suursaavutusi Eesti rallispordi ajaloos, kuid tõsine sportlane, kelle saavutuste üle tema isa kindlasti uhkust tundis, oli Raide-juunior kindlasti. Henri oli kindlasti üks meie parimaid rallitalente.

Temast jääb sõpradele mälestus eelkõige kui mehest, kelle peale võis alati kindel olla, kes kunagi kedagi alt ei vedanud. Sõbralikul ja heatahtlikul Henril Raidel oli palju sõpru. Hästi tunti ettevõtjat Henri Raidet mitte ainult autospordi, vaid ka meelelahutuse maailmas.  

Henrit jäävad sügavas leinas mälestama abikaasa, ema ja kaks tütart. Ja loomulikult mälestavad varalahkunud sõpra ja kolleegi kõik Eesti rallimehed ja kõik need, kes seda väärt isiksust tundsid. 

Buduaar langetab pea koos pere ja sõpradega. R.I.P., hea Henri.

 

Hüvastijätt Henri Raidega 

2. septembril kell 12.30

Pärnamäe kabelis