Kaalust alla -20 kilo! Ei usu?

Kaalust alla -20 kilo! Ei usu?

Tiina Kihulane (39) liitus Kaaluabiga tänavu kevadel pärast seda, kui ta enam peeglist ennast ära ei tundnud – vastu vaatas 130 kilo kunagise 75kilose kõhna tüdruku asemel. Liigse kõhnuse all ei ole naine küll kunagi kannatanud, kuid põhilise põntsu andis siiski kolme lapse riburada sünnitamine. Armastaval abikaasal Tiina kehakaalu suhtes pretensioone polnud ja tal endal polnud aastaid aegagi peeglisse vaadata. Kuni ühel päeval aasta alguses jäi peegel Tiinale ette.

Kaaluabi toitumise ülevaates selgus, et Tiina oli siiani söönud liiga vähe – ainult 900-1000 kcal päevas, tema normaalne kogus on aga kuni 1500 kcal. Keha arvab väiksema kaloritehulga juures, et teda tahetakse näljutada, ja hakkab hoolsasti tagavarasid kõhtu ja kintsudesse koguma. Seepärast peaks sööma just täpselt ettenähtud hulga kaloreid, mitte liiga vähe.

Nüüd on Tiina juba 20 kilo oma algkaalust Kaaluabi.ee abiga alla saanud. Oma soovkaaluks peab Tiina 75 kg, sest kunagi on ta nii vähe ju kaalunud. Normaalses tempos, umbes pool kilo nädalas kaotades loodab ta selleni jõuda järgmise aasta sees.

Tervislik kehakaal algab tasakaalustatud toitumisest – liitu Sinagi toidu ja treeningu e-päevikuga Kaaluabi.ee!

Tiina loost saad lähemalt lugeda SIIT!