Kingaklubi SHOE ME! liikmed teenivad krediiti

Kingaklubi SHOE ME! liikmed teenivad krediiti

Eesti esimene veebipõhine kingapood Kingakaubamaja (www.kingakaubamaja.ee ) ning selle ümber kingagurmaanidest fänne koondav kingaklubi SHOE ME! pakuvad alates novembrist oma headele olemasolevatele ning kõikidele tulevastele klubiliikmetele uusi toredaid lahendusi!

Esiteks, arvestades asjaoluga, et hirmsa kiirusega on lähenemas detsember ehk konkurentsitult pööraseim kingituste tegemise ja vastuvõtmise aeg, on Kingakaubamaja välja töötanud kinkekaardid, mille idee – muide! – pärineb hoopiski meie kallitelt meestelt.

Teiseks soovivad Kingakaubamaja ning kingaklubi SHOE ME! oma praegusi armsaid klubiliikmeid tänada ja tulevasi klubiliikmeid liituma õhutada uue lahendusega, mis pakub klubiliikmetele krediidi teenimise võimalust Kingakaubamajas. Selleks tuleb vaid natukene aktiivsust üles näidata, kokku panna oma heade sõbrataride seltskond ning ennast kingaklubile SHOE ME! “külla kutsuda”. Iga ostu pealt, mida initsiatiivika klubiliikme poolt kokkukutsutud seltskonna liikmed klubiõhtul ja edaspidi sooritavad, teenib seltskonna kokkukutsuja endale krediiti Kingakaubamajas.

Mõlema Kingakaubamaja uudise kohta saate lähemalt lugeda siit: http://kingakaubamaja.ee/blog/kinkekaart-ja-krediit