Kõik detailid Kim Kardashiani pulmadest!

18 kommentaari
Kõik detailid Kim Kardashiani pulmadest!

Kolm pruutkleiti, kristallidest valmistatud altar, paarimeetrine kook – kõige selle ja veel palju muu eest ei pidanud Kim Kardashian sentigi tasuma.

Kolm pruutkleiti, kristallidest valmistatud altar, paarimeetrine kook – kõige selle ja veel palju muu eest ei pidanud Kim Kardashian sentigi tasuma.

Kim Kardashiani pulmad jäävad ajalukku oma külluslikkuse poolest, kuid luksusliku peo eest ei pidanud noorpaar ise sentigi maksma.

Kuidas Kim seda tegi?

Pulmapildid müüdi eksklusiivselt 1,5 miljoni dollari eest ajakirjale People, kirjutab Hollywood Reporter. Daily Maili sõnul teenis pruutpaar kümneid tuhandeid veel selle eest, et pidas poissmeeste- ja tüdrukuteõhtu Las Vegase ööklubis Tao. Pangakonto paisus ka tänu E!-ga sõlmitud lepingule. Nimelt filmiti tõsielupere pulmadest loomulikult mitmetunnine osa.

Läbi telesaate saadud kuulsus avab uksi. Suur osa pulmade rekvisiitidest, nagu näiteks kutsed, kook ja kleit on saadud tasuta või suure soodustusega tänu reklaamile.

Kolm kleiti!

Kim ütles oma jah sõna Vera Wangi elevandiluukarva kleidis. Lõpuõhtuks oli kaunitaril aga veel kaks kleiti kõrvale pandud, kirjutab Us Weekly.

Pruudi juuksed olid üles kinnitatud ja nägu raamis loor.

”Ta tundus Armeenia printsessina,” rääkis üks külalistest.

Kimi õed Kourtney ja Khloe ning nooremad poolõed Kendall ja Kylie ning peigmehe õde Kaela olid pruutneitsid.

Pulmade kõige silmapaistvamaks detailiks oli aga altar. Ristikujuline altar oli allikate sõnul kaunistatud Swarovski kristallidega.

Pulmade teemaks oli must-valge. See kajastus kõigi külaliste riietuses ja peaaegu kahe meetri kõrguses tordis.

”Kim ja Kris olid terve õhtu lahutamatud. Nad hoidsid teineteisel käest, suudlesid ja kallistasid,” rääkis üks külalistest.

Pruutpaar kavatseb teise pulmapeo korraldada augustikuu lõpus idarannikul.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid