Koorime RingFMi hommikusaatejuhid alasti! Moraalselt muidugi…

Koorime RingFMi hommikusaatejuhid alasti! Moraalselt muidugi…

Septembri algusest aitab hommikud mõnusamaks muuta üle-eestilise raadiojaama RingFM uus hommikuprogramm “Hommikuklubi”. Buduaar tegi kiirküsitluse kahele värskele saatejuhile.

Septembri algusest aitab hommikud mõnusamaks muuta üle-eestilise raadiojaama RingFM uus hommikuprogramm “Hommikuklubi”. Buduaar tegi kiirküsitluse kahele värskele saatejuhile.

 

RAUNO MÄRKS

Viimane SMS telefonis? „Mumm Mõmm Särk tasutud“

Kõige mõttetum ost? Aastaid tagasi sai ostetud sametpintsak Baltmanilt. Ise valisin välja, aga naisele ei meeldinud, ja pärast ei meeldinud mulle ka. 

Kõige tobedam harjumus? Ei vajuta külmkapi ust korralikult kinni ja jätan pudelite keeratavad korgid irvakile.

Kõige vastikum sõltuvus? Facebook. Pärast moodsama telefoni soetamist vahin Lõustaraamatut ka autos ja linnas. Miks on seda vaja vaadata, ma ei saa aru…

Lemmiksaatekülaline? See, kes tuleb kokkulepitust pisut varem kohale, ei eksi aadressiga ja toob kingitusi. Ühesõnaga, suhtumine on märgusõna number üks. Üldiselt võib öelda, et suur osa Eesti staaridest on oma ülesandega toime tulnud.

Kõige piinlikum olukord otse-eetris? Kui oled otse-eetris, siis pole aega sellele mõelda, aga enamasti on need seotud faktivigadega. Ma olen isegi saanud kolleegidelt austava tiitli „Mr. Faktiviga“. Mikker on samuti peale ununenud ja eetrisse on jõudnud plära isiklikel teemadel.

Kõige ilusam kehaosa? Väga provokatiivne on ennast niimoodi hinnata. Mu naine kiidab õlavöödet ja käsivarsi, aga ma ise imetlen naiste juures jalgu ja puusa.

Kõige suurem foobia? Närilised. Ajaga on see paremaks läinud, aga liikuvat rotti ei suuda ikka vaadata, isegi surnud mutt tekitab kõhedust. Hamstritega olen harjunud, vaadata saan, aga kätte veel ei võta.

Kõige mõjuvam põhjus olla raadiosaatejuht? Minu comeback’i üks põhjustest on see, et ma pole saanud tänada neid kümneid tuhandeid inimesi, kes mind aasta meesraadiohääleks hääletasid. Olen oma pika pausi jooksul saanud ka palju pöördumisi, kus kurdetakse, et pole midagi kuulata. Tore, kui su tööd hinnatakse ja tähele pannakse.

Kõige kuulsam sugulane? Päris lähisugulastest kuulsusi pole, kaugemalt olla sugulased Rein Kurg Suveniirist ja miskitpidi ka Marju Kuut. Ma pole ise sugupuud uurinud, aga nii on mulle öeldud.

AGNES AALISTE

Viimane SMS telefonis? „Mind see kirbukas nii väga ei huvita, võime kuskil mujal kokku saada ja veini juua. Või kinno minna. Sinu valik. xx“

Kõige mõttetum ost? Ma pole midagi kahetsenud.

Kõige tobedam harjumus? Teiste toitu süüa.

Kõige vastikum sõltuvus? Piparmündinäts. Ma närin vähemalt paki nätsu päevas. See ei ole otseselt vastik, pigem tüütu. Kui nätsud otsa saavad, muutun närviliseks, isegi ärevaks. Olen mitu korda öösel Statoili uue paki järele jalutanud.

Lemmiksaatekülaline? Tanel Tatter.

Kõige piinlikum olukord otse-eetris? Pole olnud. Mul on kaassaatejuhtidega vedanud, piinlikud olukorrad pööratakse kohe naljaks. Kõik piinlikud olukorrad saab naljaks pöörata, seda tasub elus meeles pidada. Nii on vähem põdemist.

Kõige ilusam kehaosa? Vasak ranne. Seal on mu kõige täiuslikum    tätoveering.

Kõige suurem foobia? Oksendamine.

Kõige mõjuvam põhjus olla raadiosaatejuht? Tegelikult meeldiks mulle inimestega suhelda oma muusikavaliku kaudu. See on raadiotöö juures mu lemmikasi ja kahjuks hommikuprogrammi formaat seda ei võimalda. Ehk siis ikkagi on mingi väljendusvajadus puudu. Aga ma ei taha seda mitte ego või edevuse pärast, vaid see on mingi väga inimlik vajadus jagada end ja oma maitset ning mõtteid.

Kõige kuulsam sugulane? Pole kuulsaid sugulasi. Aga mu kassist Nikitast on ilmunud artikkel Eesti Naise ajakirjas. See oli 2011. aasta novembri väljaanne ja temale pühendati kaks lehekülge. Enda kohta ilmuvaid lugusid ei kogu ma kunagi, aga seda hoian alles.

 

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar sügis 2014