MAARJA-LIIS ILUSA UUED LEMMIKUD!

MAARJA-LIIS ILUSA UUED LEMMIKUD!

Alati kaunis ning suurepärane laulja Maarja-Liis on leidnud endale uued lemmikud juuksehooldutooted Goldwelli Dualsenses Rich Repair sarjast.

Palusime Maarja-Liisilt ka kommentaare ning toome need teieni:

Millise probleemi või soovi puhul üks või teine toode aitas? Millised olid toodete omadused?
Kuna mu juuksed on kuivad, sest kasutan tihti fööni, rullharja ja tange, otsin pesemiseks tooteid, mis siluks, niisutaks ja taastaks. Rich Repair sari on minu vajadustele igati vastav. Soovitan kindlasti just kolme toodet (šampoon, palsam ja juukseotsaseerum) koos kasutada, et tulemus saaks maksimaalne.

Mis  toodetes meeldis? Mis oli erilist, mis üllatas?
Kõigepealt võlus meeldiv lõhn. Šampoon peseb juuksed väikese kogusega puhtaks, ei jäta juukseid raskeks. Palsam toimib vaid ühe minutiga, mis on eriti suureks plussiks kiire elutempoga naistele. Seerum niisutab ja silub hästi ja jätab hea õrna lõhna. Igapäevaseks soenguks muid vahendeid vaja ei lähegi. Juuksed jäid kerged ja läikivad.

Millised tooted said lemmikuks?
Juukseotsaseerum on kindel uus lemmik, samuti üllatas kiire toimega palsam. Sama kiire toimega maski tahan ka kindlasti järgmisena ära proovida. Alati ei ole duši all seda aega, et 10 minutit maski juustes hoida, nii et loodan ka maskist uue lemmiku leida.

Goldwell tänab Maarja-Liisi lahkete kommentaaride eest ning soovib talle mõnusat Rich Repair`i toodete kasutamist!

Soovid ka ilusaid terveid, pehmeid juukseid?

Jookse siis Goldwelli tooteid ostma! Müügil: Tallinna, Tartu ja Saaremaa Kaubamaja, ILU poed, Stockmanni Kaubamaja, juuksurisalongid ning mylook.ee.

www.goldwell.ee

Toimetas: Janeli Salumets