MEXX BLACK naistele ja meestele – Demonstreerige oma seksikamat poolust

MEXX BLACK naistele ja meestele – Demonstreerige oma seksikamat poolust

MEXXi parfüümialbumi uus peatükk esitleb kahte elegantset ja kaasaegset uut lõhna MEXX Black Man ja MEXX Black Woman

MEXX Black on parfüüm meestele ja naistele, kellele meeldib oma kiiretempolisse kaasaegsesse ellu ootamatusi põimida. Nad on noored ja professionaalsed, tunnevad elu ning naudivad seda. Nad on valmis avama ukse uutele võimalustele, ilmnegu need millal tahes ja kus tahes. Elegantsete ja stiilsetena, ajatut seksapiili hoovates kulgevad nad enesekindlalt läbi elu ning sulatavad pingutuseta ühte töö ja mängu.

 

MEXX Black on võti elegantsi, seksikuse ja spontaansuse juurde. See on rohkem kui trend, see on elustiil, mis on inspireeritud kuumimaist paikadest, kus viibida; see on alaline valmisolek ootamatult esile kerkida võivaiks erutavaiks hetkedeks. Need söakad lõhnad sisendavad optimistlikku ellusuhtumist, energilist elujanu.

 

MEXX Black peegeldab kaasaegse moebrändi peent, elegantset ja stiilset joont, mis kohaldub hõlpsasti õhtusse suubuva päevaga. Stiilse, kuid seksikana; reserveeritud, kuid julgena on ta populaarse kaubamärgi rabavate, kantavate rõivaste peegeldus. Sellise moe kandjad on nooruslikud, taibukad suurlinlased, kes on valmis leidma uusi paiku ja looma elamiseks omaenda individuaalse stiili.

Nii nagu neid kandvad mehed ja naised, nii rõhutavad ka parfüümid üllatusmomenti. Äärmiselt naiselikul, puuviljalõhnalisel naisteparfüümil on soe seksikas süda; roheline meesteversioon toob aga esile temperamentse ja sensuaalse tahu.

MEXX Black parfüümid on poelettidel saadaval alates 2009. aasta aprillist

Mexx Black Woman 30ml edt 395.- ja 30ml edp 535.-, Mexx Black Man 50ml edt 395.-