Modell Maria Port naudib suve Eestis

"Hetkel puhkan Eestis ning naudin viimaseid augustikuu päevi, et siis septembrist taas usinalt õppima ja tööle asuda," räägib edukat rahvusvahelist modellikarjääri tegev Maria Port Buduaarile. Lisaks puhkamisele on neiu käsil viimased pingutused autojuhilubade kättesaamiseks.

"Hetkel puhkan Eestis ning naudin viimaseid augustikuu päevi, et siis septembrist taas usinalt õppima ja tööle asuda," räägib edukat rahvusvahelist modellikarjääri tegev Maria Port (19) Buduaarile. Lisaks puhkamisele on neiu käsil viimased pingutused autojuhilubade kättesaamiseks.

Maria kerkis Eesti kollase ajakirjanduse orbiidile eelmise aasta augustis, kui hakkas lähemalt suhtlema Tanel Padariga (27). Rokkstaar oli selleks ajaks lahku läinud oma kallimast Evely Ventslist (23) ning asus nautima noorukese Porti seltskonda.

Modell on õnnelik, et vaadamata ebaõnnestunud Eestimaa suvele on temal seoses välismaal töötamisega ja rohkete reisidega praktiliselt aastaringselt soe. Vaatamata oma tihedale töögraafikule pole neiu süda siiski vaba.

Kuna töö tõttu viibib Maria tihti välismaal, siis parim puhkus on olla kodus, perekonna ja kallite inimeste keskel. Sinna juurde kuulub kindlasti rahu, raamatud ja pikk uni. "Loomulikult ei teeks paha ka päike ja soe ilm," lisab ta naerdes.

/Marko Tubli/