Noore naha saladused

Naha väljanägemine ja noorus ei sõltu mitte ainult noorendavatest imekreemidest ja -maskidest, vaid ka paljust muust. Mõtle oma naha tervisele kogu aeg, arvestades seda, et sinu näonaha seisund peegeldab suuresti sinu eluviise.

Naha väljanägemine ja noorus ei sõltu mitte ainult noorendavatest imekreemidest ja -maskidest, vaid ka paljust muust. Mõtle oma naha tervisele kogu aeg, arvestades seda, et sinu näonaha seisund peegeldab suuresti sinu eluviise.

 


 

Piira oma alkoholitarbimist. Kui pohmell külastab sind nädalas üle ühe korra, on selge, et see on liig mis liig. Igal juhul pead aga võtma järgmine päev pärast pidutsemist C-vitamiini nng samuti hoolitsema selle eest, et organism saaks piisavas koguses vedelikku. Joo kasulikku biokeefiri või apelsinimahla -olenevalt sellest, kumb sulle paremini sobib ja enesetunde paremaks teeb.


Jäta suitsetamine maha. Pidev suitsetamine teeb naha tuhmiks ja väsinuks, mõnikord ka kergestiärrituvaks ja ebapuhtaks. Milleks sulle see kõik, kui noore ja ilusa naha võid tagasi saada vaid suitsetamisest loobumisega? Mõtle kolm korda järele, enne kui järgmise suitsu ette paned.


ära kogu viha. Stress on suurimaks enneaegse vananemise mõjuriks. Seega mõjub igasugune negatiivsete emotsioonide kogumine endasse vaid stressitekitavalt ja edaspidi peaksid püüdma neist emotsioonidest kiiremas korras lahti saada. Kui oled mures millegi pärast, milles sa pole tegelikult kindel, siis püü võimalikult ruttu teada saada, kas sinu kahtlustel on tõepõhi all – võibolla pole muretsemiseks põhjustki! Kui aga oled kellegi peale vihane ning kogud seda endasse, sest kardad suhteid rikkuda, siis räägi parem asjad selgeks – mitte küll vihaga, kuid nii, et võiksid rahus edasi elada teadmisega, et nüüd on kõik kõige paremas korras.


Kasuta mai algusest kuni augusti lõpuni kreemi päikesekaitsefaktoriga, mis oleks vähemalt 15. Vaatamata sellele, et Eestis pole päike kuigi aktiivne ega paista pilve tagant kuigi tihti, rikuvad ka sombuse ilmaga pilvedest läbi tungivad UV-kiired tasapisi sinu nahka.


Söö korralikult. Toida oma nahka tasakaalustatud dieediga. Enda näljutamine või ka lihtsalt vajalike vitamiinide ja toitainete puudumine toidulaualt teevad su väljanägemise märksa vanemaks.


Kui elad linnas, siis vajad ka antiüksüdantidega kreemi, mis kaitseb saastatud keskkonna kahjulike mõjude eest. Antioksüdandid kaitsevad rakke naha vananemist kiirendavate vabade radikaalide eest.