OLE SÄRAVAIM BLOND SEL SUVEL!

OLE SÄRAVAIM BLOND SEL SUVEL!

Suvel päikese käes kaunilt helklevad blondid juuksed – kõigi linalakkade salasoov!

Panusta pisut oma heledatesse või heledate triipudega juustesse Goldwelli ColorGlow IQ Full Blonde ja Highlights tooteid ning eesmärk on käega katsutav!

Color Glow IQ põhineb innovatiivsetel tehnoloogiatel, mis kaitsevad juukseid nende kahjulike mõjude eest. Sinu uus juuksevärv püsib kauem särava ning värskena. Lisaks antakse juustele süvahooldust.
IQ tooted annavad rõhutatult palju LÄIGET, sest juuksevärv võib olla kui tahes ilus ja hea, kuid kui juuksed on tuhmid, siis on ka värv tuhm.

KUIDAS TOIMIVAD BLONDIDE JUUSTE TOOTED:
Blondeeritud juuksed vajavad eriti intensiivset hooldust, kuna blondeerimine kahjustab juukseid kõige enam. Samas peaks blond toon olema kõige kirkam, säravam ja läikivam. Selle rühma tooted on kogu IQ sarjas kõige tugevama hooldusega. Toodetes on optiline kirgastaja, mis parandab blondide juuste heledat kirgast tooni ja võimet peegeldada tagasi valgust. Seetõttu toode ei määri ja säästab juukseid rohkem. Optiline kirgastaja on uudne lähenemine blondidele juustele ja suur samm edasi niigi kahjustatud blondide juuste säästmiseks. TEHNOLOOGIA: GlossRepairSystem – Optiline kirgastaja imeb endasse ultraviolettkiirguse, kuid peegeldab seda tagasi ainult sinise valgusena. Seda nähtust nimetatakse fluorestsentsiks. Tänu sinisele helgile paistavad blondid juuksed kirkamatena. (seejuures ei muutu juuksetoon, vaid meie silm näeb optiliselt blondi tooni külmemana.)

COLORGLOW IQ TOOTED BLONDIDELE JUUSTELE

Shampoon – õrnaks juuste pesuks
Palsam – külma blondi tooni säilitamiseks
Palsam – sooja blondi tooni säilitamiseks
Spraypalsam – juustesse jäetav, kuumakaitse, UVB-, UVA-kaitse, hea kammitavus ja läige
Mask – annab juustele struktuuri, hooldab ja toidab juukse sisemisi kihte

KUIDAS TRIIBUTATUD JUUSTE TOOTED TOIMIVAD:
Triibutatud juustes on märkimisväärne struktuurierinevus. Läikivad ja säravad blondid triibukontrastid peaksid tulema hästi esile. Tavahooldus on aga blondidele triibutatud juuste osadele liiga lahja. IQ toodetega saavad kahjustatud triibuosad neile vajaliku hoolduse ja peegeldavad jälle valgust nagu terved juuksed. Tooted on eraldi külmadele blondidele triipudele ja soojadele blondidele triipudele. TEHNOLOOGIA: ScanGloss System – Kolme positiivse keskusega laetud molekul skanneerib juuksepinna ja leiab kiiresti kahjustatud (triibu-) osad, mis on negatiivselt laetud. Kahjustatud juukseosad saavad lokaliseeritud hooldust ning ülejäänud juuksed ei muutu intensiivse hoolduse tulemusena raskeks ega rasvaseks.

COLORGLOW IQ TRIIBUTATUD JUUSTELE

Shampoon – juuste õrnaks pesuks
Palsam – külmade blondide triibukontrastide säilitamiseks
Palsam – soojade blondide triibukontrastide säilitamiseks
Spraypalsam – kaitseb juukseid vabade radikaalide ja föönikuumuse eest, UV-kaitse, läige
Mask – hooldab sügavuti kahjustatud blonde triibuosi

Goldwell ColorGlow IQ müügil:Tallinna, Tartu ja Saaremaa Kaubamaja, ILU poed, mylook.ee, juuksurisalongid.

SOODUSPAKKUMISED >>

Toimetas: Janeli Salumets