Retrorubriik: kes on see särav ja edukas naine?

Retrorubriik: kes on see särav ja edukas naine?

Tegu on 17aastase kauni ja andeka Eesti naisega, kes on tähtkujult vähk! Sel suvel, 14. juulil tähistab ta oma 18. sünnipäeva, ent vaatamata oma noorele eale, on see lauljatar saavutanud märkimisväärselt palju.  Avalikkusele sai ta tuntuks tänu ülimenukale loole L.O.V.E, mille ülimenukas debüütvideos teeb kaasa ka laulja Kristjan Kasearu. Kohe peale seda avaldas ta uue singli “Superlove”, kus lööb kaasa ka Uku Suviste. Just selle looga võistles see neiu ka konkursil “Eesti Laul 2015”, kus ta pälvis auväärse kolmanda koha!

Tegu on 17aastase kauni ja andeka Eesti naisega, kes on tähtkujult vähk! Sel suvel, 14. juulil tähistab ta oma 18. sünnipäeva, ent vaatamata oma noorele eale, on see lauljatar saavutanud märkimisväärselt palju.

Avalikkusele sai ta tuntuks tänu ülimenukale loole L.O.V.E, mille ülimenukas debüütvideos teeb kaasa ka laulja Kristjan Kasearu. Kohe pärast seda avaldas ta uue singli “Superlove”, kus lööb kaasa ka Uku Suviste. Just selle looga võistles see neiu ka konkursil “Eesti Laul 2015”, kus ta pälvis auväärse kolmanda koha!

Kes on see andekas neiu? Õige vastus on Elisa Kolk!