S`NOB by sans noblesse avas uksed

Pärast pikki ettevalmistusi on lõpuks avatud stiilse kujunduse ja valikuga kaupluse S`NOB by sans noblesse väga huvitava arhitektuurilise lahendusega Rotermanni kvartalis (www.rotermannikaubamaja.ee).

Kaupluses leiate 3 unikaalset ja huvitavat Taani disainerite loodud naistele mõeldud kollektsiooni: S`NOB, St-Martins ja Margit Brandt – kõik kolm on natuke erineva suunitlusega, nii et loodetavasti kõik meie sõbrannad leiavad meilt midagi huvitavat.
 
SNOBi
loominguline manifest on luua kõrgmoodi innovatiivsete detailide ja urbanistlike joontega. Naiselikkus on kaunilt ühendatud avangardse stiiliga, rõivad loovad kaunistavaid siluette, kus poisilik shik on miksitud naiselike kurvide esiletoomisega.
St-Martins`i
kollektsioonis on klassikaline stiil kombineeritud huvitavate modernsete detailidega. Rõivastel on palju detaile, uusi lõikeid ja jooni, jäädes siiski olemuselt rahulikuks.Eksklusiivselt toon-toonis kangaste valik jätab rõivad diskreetseks. Klassikalised ruudud ja triibud on segatud kontrastsete kangast ja tikanditega omanäolisel moel.
Margit Brandt
Taani ühe legendaarseima moedisaineri loomingust inspireeritud elegantne ja luksuslik kollektsioon. Margit Brandt alustas 1966 aastal ja saavutas kiiresti rahvusvahelise tunnustuse moeäris müües oma populaarseid ja trende loovaid disaine kõige moodsamates kauplustes terves maailmas. Täna on Margit Brandt taasloonud mitmeid oma disaine 1960ndatest ja 80ndatest. Kollektsioonis on tähelepanu pööratud kaasaegsele siluetile ja materjalide valikule, kuidas samas jäädes nostalgiliseks, hingeliseks, autentseks, retrolikuks ja absoluutselt originaalseks. 2006 aastal võitis Margit Brandti kollektsioon Taani prestiize Kuldnööbi (Guldknappen) auhinna ja 2007 aasta mais andis Taani prints Henrik Margit Brandt`le Knights Cross of the order of Dannebrog (Taani lipu rüütli risti) ordeni tema elutöö ja Taani maailma moekaardile viimise eest.
 
Esimese tutvuse kollektsioonidega saate teha veebilehel www.snob.ee , kuid kindlasti tasub ise tulla üle vaatama. 

 Asume Rotermanni kvartali nelja uue maja vahelisel kõrgendatud väljakul ja oleme avatud E-L 10-20 ja P 10-18.