Slim Formula-Salene arukalt!

Tänapäeval on tekkinud palju uusi võimalusi, kuidas kehakaalu vähendada. Ühe võimalusena pakub firma Health Pyramid Eesti OÜ toodet SlimFormula N60 ja N90. Loe edasi!

Tänapäeval on tekkinud palju uusi võimalusi, kuidas kehakaalu vähendada. Ühe võimalusena pakub firma Health Pyramid Eesti OÜ toodet SlimFormula N60 ja N90.

Selle tarbimine on imelihtne, peab meeles pidama, et päevas tuleb võtta 1-2 tabletti SlimFormulat kindlasti pool tundi enne sööki rohke veega. Peagi märkad, et Sinu toidukogused vähenevad tunduvalt ja kaal langeb lausa iseenesest.

Slim Formula mõjub nii:
• Aitab langetada ja hoida kehakaalu
• Tekitab täiskõhutunde
• Aitab vähendada rasvade sünteesi
• Kiirendab ainevahetust

Slim Formula tabletis sisalduv rohelise tee ekstrakt aktiveerib ainevahetusprotsesse, kiirendab organismi rasvapõletust ja vaigistab näljatunnet. Rohelises tees sisalduvad saponiinid vähendavad rasva imendumist. Lisaks stimuleerib ekstrakt soolestiku tööd ja selles leiduv kofeiin tugevdab rohelise tee mõju veelgi. Rohelise tee ekstrakt annab energiat, soodustab seedimist ja suurendab üldist heaolutunnet.

Artišokiekstrakt soodustab sapi eritumist ning tõhustab rasvase toidu seedimist ning ergutab seedeensüümide eritumist. Lisaks soodustab artišokk organismist liigse vedeliku väljutamist, toimides loodusliku diureetikumina.

Asparagiin kiirendab ainevahetust. Toote salendavat mõju suurendab ka kroom-pikolinaat – mineraalaine, mis vähendab magusaisu. Ženženn aitab ära hoida kaalukaotusest tuleneda võivat energiakadu, vähendades väsimust ja parandades vaimset ning füüsilist töövõimet.

Vaata veel lisaks tooteinfot: http://www.tervisepyramiid.ee/