Too esile nooruslikum nahk ORIFLAME´i läbimurdelise koorijaga

1. samm – Bio-kooriv öine seerum
Seerum toimib naha pinnal, koorides ära tuhmi ja kahjustatud nahakihi. Sisaldab DermoZyme õrna, samas efektiivset tehnoloogiat, mis imiteerib naha loomulike koorivate ensüümide tegevust. Nahk tundub koheselt pehmem ja siledam. Naha hüdrateeritus on pärast 1 kasutuskorda 81% võrra suurem.
Öise seerumi eriline pakend ühendab DermoZyme tehnoloogia seerumiga alles pumbale vajutades. Nii aktiveerub DermoZyme alles kasutamisel. Ühe pumbalevajutusega doseeritakse täpne kogus öist seerumit.
Esimene samm valmistab naha ette teiseks sammuks.

2. samm – Kooriv päevakreem SPF12
Kooriv päevakreem salitsüülhappega ergutab naha uuenemisprotsessi. Igapäevane kooriv kreem SPF12: niisutab ja toimib sügavuti, ergutab naha enda loomulikku taastumisprotsessi. Sisaldab neutraliseeritud salitsüülhapet – tõhusat, samas õrna, pajukoores leiduvat koostisainet, mis ergutab päevast-päeva rakkude uuenemisprotsessi. Selle tulemusena saab hoogu juurde naha enda taastumismehhanism, mis omakorda vähendab seeläbi nähtavaid vananemis- ja fotokahjustusi. Sisaldab ka SPF12 päikesekaitset, mis väldib edasist päikesest põhjustatud vananemist.

Loe lähemalt: http://www.oriflame.ee/prod/newProducts/newProducts.jhtml?repositoryId=4900054