Uus Escada parfüümvesi

Uus Escada parfüümvesi

ESCADA ESITLEB – UUS AHVATLEV PARFÜÜM DESIRE ME

 

ESCADA moemaja uue vastupandamatu parfüümi Desire Me võimukalt lummav aroom on inspireeritud taltsutamatust ihast, mille naine mehes ainsa pilguga äratada võib ning mis mehe viivuks „armastusest meeletuks“ muudab. Brändi hittparfüümi, üht 2008. aasta populaarseima lõhna Incredible Me veetlust järele aimav Desire Me on võrratult väljakutsuvaks järjeks Me kollektsioonile ja tänapäeva koketeeriva fashionista ülimaks ahvatlussaladuseks.

 

Desire Me naisest õhkub kõigutamatut enesekindlust. Ta teab, et teda ihaldatakse, et ta on saladus, mida igaüks lahendada sooviks. Õhtuti muudavad loomupärane karisma ja sundimatu elegants ta stiilseks ahvatlejannaks. Tema sammud üle moekummardajate kuumima peopaiga sunnivad kõiki päid pöörama; ta on tähelepanu keskmes ja iga ruumis viibiv mees ihkab tema pilku tabada. Tema muretu hoiak, kütkestav naeratus ja ahvatlev parfüüm jätavad unustamatu mulje.

„Desire Me on Incredible Me täiuslikult ahvatlev järeltulija – parfüüm on veelgi joovastavam ja vastupandamatum, ESCADA disainipärandile tugineva pakendi stiilne must-kuldne tõlgendus aga rõhutab seksikust veelgi,“ loovdirektor Damiano Biella

 

 

Desire Me… modell

Parfüümi Desire Me puhul sõlmis ESCADA esmakordselt reklaamlepingu kuulsusega – parfüümi modelliks on andekas Ameerika näitlejatar Olivia Wilde, kelle senini ilmselt tuntuimaks roll on olnud ’13’ Emmy ja Kuldse Gloobuse auhindadega pärjatud teleseriaalis „Dr. House“. Wilde on ESCADA naise pürgimuslike tunnusjoonte kehastus, tema loomulik ilu ja karisma aga muudavad ta Desire Me kampaania jaoks lausa täiuslikuks.

 

„Mulle on suureks auks, et ESCADA mind oma uue parfüümi Desire Me reklaami kutsus. Minu jaoks esindab ESCADA stiili, rafineeritust ja seksikust. Ma tahaksin end näha ESCADA naisena ja ma usun, et enamik naisi püüdleb nende imetlusväärsete loomuomaduste poole, mida see parfüüm nii täiuslikult tabanud on,“ Olivia Wilde.

 

„Töö Olivia Wilde’iga oli minu jaoks äärmiselt meeldiv, sest ta on ESCADA parfüümide olemuse täiuslik kehastus: stiilne, särtsakas ja karismaatiline ning rafineeritult enesekindel. Temast hoovav seksikas külgetõmme muudab ta Desire Me parfüümi jaoks ideaalselt sobivaks,“ kommenteeris Biella.

 

„Desire Me naine on oma veetlusest teadlik ja mängib sellega. Ta adub oma naiselikkuse jõudu ja tunneb lõbu selle kasutamisest, et pälvida nende tähelepanu, keda ihaldab. Oliva on ideaalne modell – ta pole mitte üksnes kaunis naine ja tugev isiksus, vaid tal on lisaks ka väga avameelsed, Desire Me kontseptsiooni suurepäraselt edasi andvad silmad,“ loovdirektor reklaami alal Andrea Stillacci.

 

Desire Me… Parfüüm

Algupärase parfüümi Incredible Me inspiratsiooniallikaks oli parfüümimeistrile Tai reisil serveeritud hõrk Tiramisu dessert, mille taldrikuäärele oli dekoratsiooniks asetatud kaunis ning aromaatne orhidee. Selle ahvatleva olfaktoorse kombinatsiooni edasiarendamisel pandi lisarõhk šokolaadile ja lille-elementidele ning tulemuseks saadud aroom on veelgi salapärasem, intensiivselt sensuaalne ja sõltuvusttekitavalt isuäratav.

 

Põhjanoodid:

Põhjanoodi ühtlane gurmeetekstuur ongi Desire Me ahvatlusjõu võtmeks. See äärmiselt isuäratav akord toob taas delikaatselt meelde Tiramisu desserdi olfaktoorse aistingu ning kannab endas vihjeid kõige olulisematele komponentidele: mascarponele, kohvile ja biskviidile. Eelnevale lisanduv hurmavalt mahe šokolaad muudab parfüümi täielikult  sõltuvusttekitavaks. Üldmulje on äärmiselt kreemjas, soe ning sensuaalne.

Lõhna süda:

Miva orhideest inspireeritud keskse akordi täiustatud lillearoomi on kätketud Desire Me võrgutaja salapära. Õrna pojengi- ja kerge puuviljaaroomiga seguneb sekundaarse elemendina rikkalik kuslapuu, mis orhideed veelgi esile toob ja sellele sügavust annab. Lõhna süda on puhas ja värske, äratades samas parfüümi salapärase ja eksootilise olemuse.

Tipunoodid:

Suur osa Desire Me iselaadsest karakterist tugineb nimelt parfüümi südame ja põhja magusale kooretaolisusele; tipunooti iseloomustab aga mandariini ülimahe ja mõrkjasmagusalt tsitruseline kõla. Parfüümi üldises kompositsioonis mängib see eraldi koostisainena peaaegu hoomamatult südame ja põhja rikkalikkusele vastandudes värskendavalt olulist rolli, kuid ei suru neid alla ega vähenda nende tähtsust. 

Desire Me… Pakend

Desire Me pakend annab Incredible Me rabavale disainile uue, ahvatlevalt rikkaliku kuldse kuue. Moekummardaja eksklusiivsuse armastusele apelleeriv šikk flakoon kannab ESCADA moemaja ikoonilist monogrammi ja selle tipus on läikivmust kalliskivitaoline kork. Parfüümist Incredible Me tuttav välispakendi sametine tekstuur on asendunud klantsmusta kõrgläikelise viimistlusega, mida kaunistav pilkupüüdev kuldne topelt-E logo peegeldab Desire Me naise külgetõmbavat isiksust.

 

 

Desire Me… Tootesari ja hinnad kauplustes

ESCADA Desire Me parfüümvesi 30 ml 605 EEK
ESCADA Desire Me parfüümvesi 50 ml  875 EEK
ESCADA Desire Me parfüümvesi 75 ml  1130 EEK
ESCADA Desire Me pihustiga deodorant 150 ml    415 EEK
ESCADA Desire Me dušigeel 200 ml 415 EEK
ESCADA Desire Me ihupiim 200 ml 465 EEK

 

 

ESCADA Desire Me tuleb müügile septembris.