Uus parfüüm Bvlgari´lt – Omnia Amethyste

Bvlgari tutvustab uut ja ainulaadset Omnia signatuurlõhna. Nooruslik, loominguline ja ülimalt peenekoeline parfüüm, mis meenutab kaasaegset ja värvikat Bvlgari kalliskivi.

Parfüümi inspiratsiooniallikaks on vääriskivi ametüsti ümbritsev aura. Läbi ajaloo on ametüst olnud aristokraatlike noorte naiste lemmikvääriskivi. Ametüst sümboliseerib intuitsiooni, tasakaalukust ja aadelikkust.

AADELLIK JA KAASAEGNE LILLELÕHNALINE PARFÜÜM
Tuhanded iiriste ja roosiaia lõhnad, mida embab varahommikune kaste.
Omnia Améthyste on kaasaegne lillelõhnaline parfüüm noorele, terve maailmaga samastuvale naisele.

Omnia Améthyste loomiseks valis Bvlgari välja parimad koostisosad: suursuguse iirise, suurepärased Bulgaaria rooside nupud ja peenkoelise võhumõõgalise nimega Orris Absolute.Omnia Améthyste signatuur on toretsevalt lillelõhnaline, aga samas on kogu parfüüm "rüütatud" läbikumavatesse tipulõhnadesse paakspuu, roosa greipfruut, vesiroos ja punane sõstar. Selline kooslus annab parfüümile loodusliku ja loomuliku värskuse.

Omnia Améthyste lõhna pudel on kui juveel, mille siluett ja ahvatlev olemus meenutavad ilmeksimatult Omnia eelkäijaid. Nagu kallishinnalises ametüstis, leidub ka pudeli värvigammas erinevaid lillakaid toone, sügavsinisest hele lillakas-punase ja intensiivse purpurini.

Uhke ja kuninglik Omnia Améthyste naine kannab endas Bvlgari põhiväärtusi, milles on tunda loomingulisust, elegantsust ja teadlikku kaasaegsust.

40ml tualettvee hind 767,-