VABANE PUHKUSEJÄRGSETEST ÜLEKILODEST!

VABANE PUHKUSEJÄRGSETEST ÜLEKILODEST!

Oled proovinud kõiki või vähemalt pooli kõikvõimalikest dieetidest? Kaaluabi.ee lehekülg aitab lugejatel, kes oma kehakaalu ja tervisliku toitumise vastu huvi tunnevad, välja arvestada personaalse tervisliku kehakaalu, arvutada vajalikku kalorinormi ning pidada arvestust päevaste toidukoguste ja füüsilise koormuse üle.

Muidugi nõuab algul harjutamist see, et kõik söödud palad tuleb arvutisse kanda, kuid andmebaasis on palju erinevaid toiduaineid ja retsepte ning  ka kasutajatel endil on võimalik oma toiduaineid ja retsepte lisada.

Mõnele inimesele sobib kaalu alandamine koos teistega. Teine jälle tahaks kogu vaevarikast kaalualandamist toimetada omaette ja salaja. Kaaluabi.ee sobib mõlemale – seltsi otsijad saavad oma mõtteid jagada blogis ja foorumis, omaette nahistajad aga võivad kalorilugemist toimetada nii privaatselt, et isegi elukaaslane ei aima midagi.

Lisaks pakub Kaaluabi.ee  kõigepealt 3 tasuta proovipäeva ja alles seejärel, kui meeldib, võib liituda kas 3, 6 või 12 kuuks. Liituda saab kordagi arvuti tagant lahkumata, samuti kui kogu kaalujälgimist saab teha arvuti taga istudes.

 

www.kaaluabi.ee – Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat.