“VÕILEIB PEAS” POLE OK!

“VÕILEIB PEAS” POLE OK!

Suvi on praktiliselt läbi, puhkused lõppenud ning algamas on kiirem periood. Tihti on nii, et just kõige kiiremal ajal (nt kiirustades kuhugi üritusele) märkame, et vahepeal on nagu “võileib” pähe tekkinud ning aega juukseid pesta ka ei ole. Võta appi KMS California HairPlay JUUSTE KUIVPUHASTUS! See matt spray eemaldab hõlpsalt juustest rasva ja mustuse ning on kõige kergem ja kiirem moodus saada endale puhtad juuksed. Riisipuudrit sisaldav spray imeb ülemäärase mustuse ja rasva kiirelt endasse, andes samal ajal ka lisaksvolüümi. Sobib ideaalselt ka õhukestele juustele. Tootes on kasutatud looduslikke tooraineid. Viinamari ja piparmünt annavad ka meeldiva lõhna.

Suvi on praktiliselt läbi, puhkused lõppenud ning algamas on kiirem periood. Tihti on nii, et just kõige kiiremal ajal (nt kiirustades kuhugi üritusele) märkame, et vahepeal on nagu “võileib” pähe tekkinud ning aega juukseid pesta ka ei ole.

Võta appi KMS California HairPlay JUUSTE KUIVPUHASTUS! See matt spray eemaldab hõlpsalt juustest rasva ja mustuse ning on kõige kergem ja kiirem moodus saada endale puhtad juuksed. Riisipuudrit sisaldav spray imeb ülemäärase mustuse ja rasva kiirelt endasse, andes samal ajal ka lisaks volüümi. Sobib ideaalselt ka õhukestele juustele.

Tootes on kasutatud looduslikke tooraineid. Viinamari ja piparmünt annavad ka meeldiva lõhna.

Vaata toodet SIIT.

KMS California tooted müügil: Mylook veebipoes ja Pireti Ilusalongis (Haava tänaval)

Toimetas: Janeli Salumets