Reklaam sulgub sekundi pärast

3 LAPSE EMA Liina Randpere: sellist asja nagu rahulik hommik pole minu elus olnud juba mitmeid aastaid

Karin Karu

Liina Randpere
Liina Randpere — FOTO: Olga Makina

Armastatud telenägu Liina Randpere on ühtlasi ka kolme lapse ema ning kiire elutempo kõrvalt naisel enamasti sellist luksust nagu vaba aeg ei eksisteerigi.

Millisest hommikust unistab aga üks kolme lapse ema?

Liina tõdeb, et rahulikus tempos kulgemist pole tema elus juba ammu olnud: "Minu unistuste hommik tegelikult on väga lihtne ja ma arvan, et tavapärane ja igapäevane elu paljudele inimestele. Aga jah, kui on ikka kolm last, kellest kaks on ikkagi väiksemad, kõige väiksem sai just kolm, järgmine on neli ja üks on seitse, hakkab kaheksa saama ja mina olen praegu selline inimene, kellelt neil kõigil kolmel on pidevalt midagi vaja, siis sellist asja nagu rahulik hommik pole minu elus olnud juba mitmeid aastaid," tõdeb ta.

Seega unistab Liina nii: "Ma arvan, et selline unistuste hommik võikski olla selline, et tõused üles rahulikult, omas tempos, tegeled ainult endaga, võtad oma hommikusöögi, mis on soe ja värske, ei ole jahtunud. Sööd selle rahulikult omas tempos ära, mitte nii, et keegi pidevalt segab sind ja sa pead oma hommikusöögi juurest viis korda ära käima ja lõpuks ikka sööd oma jahtunud hommikusööki," muigab ta.

Loe pikemalt SIIN.