Reklaam sulgub sekundi pärast

KARL-ERIK TAUKAR elukaaslasest Kerlist: ma lihtsalt kõrvalt imetlen, kuidas ta selle kõigega hakkama saab

Buduaar

Karl-Erik Taukar ja Kerli Kivilaan
Karl-Erik Taukar ja Kerli Kivilaan — FOTO: Karl-Erik Taukar/Instagram

Telenägu ja muusik Karl-Erik Taukar sai eelmisel aastal esmakordselt isaks.

Karl-Eriku ja tema lauljatarist elukaaslase Kerli Kivilaane perre sündis kauaoodatud pisipoeg.

"Seesmine tunne muutub, aga kõik need hirmujutud, et enam ei saa magada ja unusta oma elu ning sõbrad ära – see ei ole meie väikse pere puhul nii läinud," on Taukar varasemalt meediale öelnud.

Mõni aeg tagasi käis muusik külas Andrei Zevakini ja Robin Valtingu podcastis "mis siin toimub?" ning seal võeti loomulikult teemaks ka isadus.

Näiteks avaldas Taukar, et nad on Kerliga arutanud seda, kas nende pojast võiks samuti muusik saada ning siinkohal nendib mees, et tema ise seda ei pooldaks. "Mul oleks pigem vist nagu rahulikum tunne, kui ta ei valiks seda teed." Seda just seetõttu, et sel teel võib saada õppetunde ja hoope, mida rahulikumat ametit pidades ei saa.

Kui aga rääkida isadusest, siis Karl-Erik möönab, et lapse kasvatamine on meeletult raske töö. "Väikese lapse kasvatamine nõuab uskumatul moel vastupidavust ja kannatlikkust," tõdeb ta ning kiidab oma kallimat Kerlit, kes suurema osa ajast loomulikult lapsega koos on. "Ma lihtsalt kõrvalt imetlen teda, kuidas ta sellega hakkama saab!"