3 LAPSE EMA MARILYN KERRO tunnistas valusaid sõnu kogu südamest

Buduaar

Kerro
Youtube`i kuvatõmmis

Hiljuti kolmanda lapse saanud nõid Marilyn Kerro möönab, et kätte on jõudnud aeg muutusteks.

Kerro jagas oma mõtteid ka sotsiaalmeedias, kus ta kirjutab järgmiselt: “Alaku see kevad teisiti, rohkema sisemaailma avastamisega, enda heaolule rohkem tähelepanu pööramisega, vähem selgitusi ja vabandusi, rohkem eneseusku ja iseteadlikkust. Alaku see kevad positiivsemate nootidega, mida rohkem vimma ja viha toita, seda pilvisem on taevas su pea kohal. Energia sinu ümber on täpselt selline, nagu sinu mõtted ja teod,” nendib ta.

Marilyn tunnistas ka valusat tõde: “Kiiremini kipuvad elus saabuma sinuni hirmu, kartuse ja viha tagajärjed, lood sellega endale soodsa pinnase olema haige, depressioonis, õnnetu ja isekas.”

Lõpetuseks jääb nõid aga siiski pigem positiivseks: “Kevad alaku eneseharimisega, rohkem teadlikkust lugemisest läbi tarkuseraamatute ja vähem keskendumist meedia piltidele ja uudisteküllusele. Tee oma elu ise ilusamaks ja päikeselisemaks, kinkides seda läbi naeratuse ja hea sõna. Olgu teie kevades rohkem positiivsust, leplikust, avastamist ja energiat, milles elamist naudite!”

Alaku see kevad teisiti, rohkema sisemaailma avastamisega, enda heaolule rohkem tähelepanu pööramisega, vähem selgitusi…

Posted by Mecca/Marilyn Kerro on Wednesday, March 30, 2022