Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

Buduaari pulmapeoks disainib ja õmbleb peigmehele ülikonna – Gowri

Gowri ülikond
Buduaari pulmapeoks valmistab ülikonna Gowri — FOTO: Gowri

Gowri bränd sai alguse Londonis, 1995, Lauri ja Gerli Grand Uustalu poolt. Neil sündis poeg nimega Gowri ning kuna Gowri tähendab kedagi, kes on vastupandamatu, poleks brändil saanud olla lihtsalt paremat nime. (Lõbus fakt: väikelaps Gowri alustas kõndimist samal päeval kui loodi Gowri bränd.)

Gowri filosoofia

Selleks, et tõeliselt elada, vajame me kõik soojust, inimlikku lähedust ning sädet, mis sellest tekib. Meie rätsepmeistrite õmmeldud rõivad on mõeldud just iga hetk meenutama seda kokkupuute punkti, mis meid seob. Tehtud mitte masstoodangu või suure masinavärgi poolt, vaid käsitsi ja autentselt - ühelt inimeselt teisele.

Gowri
Buduaari pulmapeoks disainib ja õmbleb peigmehele ülikonna Gowri — FOTO: Gowri

Kas pole mitte tähtis teada nende rõivaste kohta, mida me oma ihu vastas kanname - kes, kus ja kuidas on see tehtud. See teadmine tekitab hea ja koduse tunde ning me usume, et see on elus tõeliselt oluline.

Sest heast tundest tulevad head mõtted, headest mõtetest tekivad head teod, headest tegudest sünnib ilus reaalsus, ja sellest kogemus, mis tunne on tõeliselt elada.

Mis on Gowri Style House?

Gowri Style House on elegantselt traditsiooniline kooslus, kus ühes ja samas majas asuvad nii hubane meesterõivaste salong kui ka Gowri rätsepate ja särgimeistrite töökojad. Austades nii vanalinna käsitöö meistrite järjepidevust ja samas andes ka hinnalisele rätsepatööle väärilise miljöö.

Esimene korrus

Esimesel korrusel asuvas salongis on saadaval kodumaise Gowri Grand kvaliteetbrändi meeste valmis ülikonnad, pintsakud, triiksärgid ja kõik muu, mis kuulub meeste ajatu klassikalise rõivastuse juurde.

Siin konsulteerib Gowri Grand, Shanti Grand ja assistent Anne Kannel rätsepa- ja mõõdutoodete kliente. Aidates teha just Teile sobivaid tänapäevaseid stiilivalikuid ning leida kõige sobivamad kangad maailma parimate kangavalmistajate kollektsioonidest.

Teine korrus

Teisel korrusel on rätsepate ja särgimeistrite töötoad, kus valmivad kõik Gowri käsitööna valmistatud meeste rõivad. Seetõttu tehakse ka kõikidele valmisrõivastele kohapeal kiirelt kõik vajalikud pisiparandused ja kohendused.

Teeme kõik selleks, et iga mees, kes meie salongist väljub, lahkuks meie juurest ideaalselt istuva ülikonna, särgi, pintsaku ja mantliga. Ikka ja jälle tagasi tulevad püsikliendid annavad kinnitust meie pühendumusest ja meisterlikkusest.

Vaata lisa SIIT!

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA