PULMAPIDU BUDUAARIS: Marit-Maria ja Martin

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed

Martin ja Marit-Maria.

Kust tulete?

Pärnust.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mina, Martin, olen kaugsõidu autojuht. Kaaslane hetkel on kodune, kuna meie perre sündis Juuli kuus teine tütar Maribel-Lily.
Muidu tegeleb Marit-Maria paljude asjadega, näiteks Kangoo Jumps treenerina, küünetehnikuna ja ka Sportlandis klienditeenindajana. Marit on viimasel ajal omandanud palju uusi ja huvitavaid teadmisi raamatupidamises ja tegi ära ka Pound treeneri paberid. Kahe lapse kõrvalt seda kõike teha – on Marit mega tubli.

Kohtumislugu

Kohtusime 8 aastat tagasi Pärnus Kaubamajakas, puhta juhuslikult läbi tuttava. Olime tuttavatega teistele naistele külge löömas. Kui olime aga valmis minema oma muid igapäeva toimetusi tegema, jalutas Marit meile vastu ja uuris sõbralt, mis too teeb ja kuhu minek.
Paar sõna sai vahetatud ja laiali mindud.
Õhtul kodus olles tuli mulle kõhtu selline liblikate tants, et ma pidin ta üles leidma Facebookis. Lõpuks kui üles leitud, hakkas jutustamine pihta. Kutsusin ta välja. Lisandusid meie öised Skype kõned (lihtsalt sellepärast, et ma saaksin näha, kuidas ta magama jäi) ja väikesed jalutuskäigud. Tundsin, et olen väga õnnelik temaga.

Kui kaua koos olnud olete?

8 aastat.

Lemmikmälestus koos

Esimese tütre sünd.

Kihlumislugu

Tõdema pean seda, et Mariti kätt olen palunud mitu korda. See ei tähenda seda, et ta oleks vastanud EI, pigem seda, et esimesel korral planeerisime pulmi teha, kuid kui numbrid kokku lõime saime kui puuga pähe, nähes mis väljaminek sealt tuleks. Sel ajal oli töökohaga minul ka nagu ta oli (polnud kindel, kas töökoht sobib või mitte).
 Läks paar aastat mööda ja suhe muutus juba laisaks, kui nii öelda võib.
Väljas jalutamas enam ei käinud, mõlemal olid niiöelda omad sõbrad, kellega väljas sai käidud. Tegelesime rohkem lapsega ja teineteist enam ei märganud, näha oli et suhe on närbumas.
Sellest ise lõpuks aru saades, otsustasin ennast kokku võtta ja muuta ennast, kui ka seda suhet. Läksin Goldtime ja valisin välja kuldsõrmuse koos väikese teemantiga.
Marit oli läinud parasjagu Kihnu puhkama ja teadis, et mind ei ole Kihnu tulemas, kuna pidin tööl olema. Otsustasin aga visata väikese vimpka ja üllatada teda seal.
Sõber sõidutas mind siis auto pagasnikus kenasti kohale ja voila, pagasnikust tuli välja keegi keda ei osatud oodatagi. Veidi hiljem kui olime läinud mereäärde jalutama, laskusin põlvili, ütlesin kui suurepärane inimene ta on, kui palju ma teda oma ellu vajan ja milline suurepärane tulevik meid ees ootab, millepeale Marit õnnest nutma hakkas ja Hüüdis JAH.
Peale seda teadsime, et pulmad peavad tulema, saab mis saab. 
Ja järjekordselt, kalkuleerisime ja lõime numbrid kokku ja ennäe, summa selline, et tuleb hakata pangalaenu võtma.
Hetkel me seda teinud ei ole, kuna ma olen püüdnud panna raha kõrvale, mitte võtta lisakohustust kaela.
Aga eks igal asjal oma aeg. 

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Olen tahtnud pulmi pidada, kuid reaalsus on see, et pole raha mille eest pidada.