3 KÕIGE ÄGEDAMAT ASJA minu garderoobis: Tuuli-Ann Freienthal

3 KÕIGE ÄGEDAMAT ASJA minu garderoobis: Tuuli-Ann Freienthal
pilt: Alina Birjuk

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad.

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja imekaunis ja särav TV3 telenägu Tuuli-Ann Freienthal.

Tuuli-Anni esimeseks valikuks on läbipaistev mesilasseelik

“See eestimaine La Famiglia Couture seelik on võrratult seksikas ning unikaalsed mesilaspreilid lisavad pilkupüüdva mustri, mis tekitab täpselt õige piirini kavala katvuse. Mulle väga meeldib põimida klassikalisi lõikeid ja toone erinevate viguritega ja sumisev seelik on kindlalt see, mis paneb nii mõnedki möödujad pead pöörama. Hommikusele brunchile meesaiu sööma minemiseks ideaalne valik julgetele!”

Foto: pilt: erakogu

Teiseks lemmikuks on aga pruun mantel 

“Alati kui mul see pruun mantel telelugudes seljas on, siis saan sotsiaalmeedias kirjadelaviini, kus küsitakse selle pruuni jumaluse päritolu – Promod! Muide nüüdseks on neid saada ka erinevates toonides. See mantel sobib absoluutselt kõigega – ma olen seda kandnud nii retuuside ja tossudega kui ka kleidiga Vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtule minnes. Kindlasti üks enim komplimenteeritud ese minu garderoobis.”

Foto: pilt: Alina Birjuk

Foto: pilt: Alina Birjuk

Kolmandaks on Sinine pintsakkleit

“Ma tellisin selle kleidi Asosest siis, kui ma olin just TV3e tööle saanud. Otsisin oma garderoobi midagi, mis oleks kombinatsioon klassikalisest väljapeetusesest ja õrritavast enesekindlusest. See kleit kuulis, milline trummiorkester mu südames peksis, kui tegin esimesed otselülitused saadetesse “Seitsmesed uudised” ja “Duubel”. Kleidile naiselikkuse lisamiseks olen sellel kandnud vööd, kuid kui on teada, et üritusel pakutakse kaneelisaiakesi, siis võib vöö kindlasti koju jätta.”