ALLAN ROOSILEHT tuleb taas Buduaari turule: “Seltskond on vahva”

ALLAN ROOSILEHT tuleb taas Buduaari turule: “Seltskond on vahva”

Juba loetud nädalate pärast, täpsemalt 14.–15. septembril toimub Tallinna Kultuurikatlas taas kord legendaarne Buduaari turg, kuhu on müüma oodatud nii eraisikud kui ka brändikaupmehed. Nagu alati, on turul müümas ka palju kodumaised staare, nende seas ka raadiohääl Allan Roosileht, keda võib tõepoolest Buduaari turu üheks veteraniks pidada.

Pane attend Buduaari turu Facebooki üritusele siin

Lisainfot turu kohta saad siit

Allan on Buduaari turul käinud aastaid. “See on minu jaoks nagu kohtumine hea vahva seltskonnaga. Paljud müüjad on juba tuttavad ja mulle meeldib selline inimestega suhtlemine.”

Kaubavalik on Allanil olnud ikka üks ja sama  vinüülid, ja neid on tal tõepoolest lugematul arvul. “Enamikel juhtudest on ka selline plaat minu kogus olemas, mida keegi on juba päris pikalt otsinud. Oleme teinud ka eraldi kingikomplekte. Plaadiga saab kaasa ka autogrammikaardi, kelle kogust see plaat pärit on ja sinna saab juurde kirjutada ka õnnitlused või tervitused. Ühispildi veel koos kinkijaga sinna juurde ja nii on harukordne kink valmis,” tõdeb mees.

Aasta raames müüb Allan umbes sadakond plaati, nii vinüüle, kui CD-sid ja kassette. Kahju tal nende loovutamisest kunagi olnud ei ole. “Rõõm ostja silmades korvab kõik.”