AUS BIKIINIKAADER! MADLI VILSAR: ma ei pea võitlema selle nimel, et tõestada oma väärtust

AUS BIKIINIKAADER! MADLI VILSAR: ma ei pea võitlema selle nimel, et tõestada oma väärtust
Instagram/Madli Vilsar

Endine miss Madli Vilsar jagab Instagramis kolme bikiinifotot, millest viimane on üllatavalt kohe eriti aus kaader. “Ma ei pea tõmblema ja võitlema selle nimel, et tõestada oma väärtust, mida vanasti nähti vaid minu peenes pihas või ilusasti poseeritud piltides,” teatab naine julgelt.

Vilsar tunnistas, et tal läks aastaid mõistmaks, et kõigil kolmel postitatud pildil on täpselt sama väärtuslik inimene. “Nende piltide vahe on ju paar sekundit ja ei ole midagi minu kui inimese juures tegelikult muutunud. Miks ühte versiooni peaks kiitma ja teist laitma?!⁣”

Pigem on piltidel tema silmis vahe poosides: “Inimene ja tema isiksus, lõbus meel, heatahtlikkus ja töökus – kõik jäävad ju samaks.”

Eksmissil oli aastaid raske leppida oma erinevate külgedega ja alatasa muutuva kaaluga. “Nüüd lõpuks hakkab paistma see aeg, kus ma saan aru, et ma ei pea tõmblema ja võitlema selle nimel, et tõestada oma väärtust, mida vanasti nähti vaid minu peenes pihas või ilusasti poseeritud piltides. Ma ei propageeri kedagi pilte ”võltsima” vaid reaalsuses kõik, mida te internetis näete -modellid ja influencerid ja artistid teavad oma nurki ja poose, mis nurga alt nad ennast hästi tunnevad.” Seejuures jagab Vilsar hea meelega nippe, kuidas sinagi ehk ennast ilma enese piitsutamiseta bikiinides ja rannapiltidel paremini tunneksid. “See oled täpselt see sama sina. Me võiksime olla rohkem tänulikud oma kehadele, mitte neid koguaeg kiruma.⁣”

Vilsar on õppinud, et mitte ükski vööümbermööt ei muuda teda paremaks inimeseks. “Kui keegi üritab mulle seda jälle väita või minu kaalu järgi minu väärtust määratleda, olen ma tugevam ja suudan sellest üle olla. Ma tean, kui raske on paljudel kuulata sellist ”pläma” endiselt missilt ja ilmatüdrukult, sest üldiselt neid hobisid ju peetakse mingi figuuri ja ilu normideks ja need kes sellega tegelevad on alati enesekindlad mimmud, kes lükkavad jalaga ukse lahti ja keksivad bikiinis vabalt koguaeg ringi, aga erand kinnitab reeglit.”

Eksmiss tunnistab ausalt, et ta ei tundnud kunagi, et ta sobitub selle stereotüübi raamidesse ja see oli tema jaoks omamoodi väljakutse. “Ma tahtsin olla sama tubli nagu teised ja tundsin alati ennast nii halvasti, kui ma ei suutnud nii enesekindel ja vormis olla. Sellepärast ma toonitangi, et ka mina alles paranen ja õpin, kuidas olla püsivalt enesekindel ja ennast omas nahas hinnata. See ei käi mul üleöö, aga õpime siis juba kõik koos,” innustab naine kasvatama endas positiivset suhtumist.

https://www.instagram.com/p/CCp0e8XpdMe/

Sarnased artiklid