BALIL PUHKAV ŽENJA FOKIN tunneb suurt muret Eesti pärast

BALIL PUHKAV ŽENJA FOKIN tunneb suurt muret Eesti pärast
erakogu

Stilist Ženja Fokin puhkab hetkel päikeselisel Balil. Mees avaldas hiljuti Instagramis story`d, milles räägib, et tunneb suurt muret kodumaa pärast ning ennast süüdi.

“Ma olen küll eemal, aga mõtlen kaasa ka kodustele asjadele. Jääb vahest selline tunne uudiseid vaadates ja meediat jälgides, et Toompeal resideeruks justkui natukene parem rass.

Saan aru, et olukord on keeruline, aga selle lahendus ei peitu selles, et palkate juurde uusi kommunikatsiooniagentuure, kes mõtlevad välja uusi kampaaniaid häshtägiga me hoolime. Päriselt kas te hoolite,” küsib Ženja ning lisab, et kas ikka mõeldakse, et kust leiavad raha maksude ja toidu jaoks jaoks need lapsevanemad, kes mõlemad kaubanduses töötavad.

“Teate, kui suurt süüd ma tunnen iseendas selle eest, et mina olen siin, sina oled seal. Andke teada mulle keegi, kui teil on olukord tõesti p**sis või teab kedagi, kellel on. Milleks mul see Instagram üldse on,” mõtiskleb ta nuttes.

“Ma arvan, et aeg on ka muutusteks, et Toompeale pakspersede asemel peab saama normaalsemaid nooremaid inimesi, kellel on arusaam päriselust,” lisab ta.