BIRGIT JA INDREK SARRAP teevad seda, et saada paremaks abielupaariks

Juba üheksa aastat koos olnud Birgit ja Indrek Sarrap on muuhulgas ka kahe lapse vanemad ning on lisaks veel ka tööalaselt omavahel seotud. Mõlemad tunnistavad, et nende päevaplaan on üsnagi kaootiline. Nüüd otsustasid Birgit ja Indrek vastu võtta väljakutse, mille tulemusena peaks neist saama parem abielupaar.

Parem abielupaar, paremad vanemad oma lastele, paremad armastajad – tegemist on Tervise Arengu Instituudi (TAI) poolt algatatud kampaaniaga “Tass tühi”, mille raames tuleb kõikidel osalejatel täita neile ette antud ülesandeid. Just selle väljakutse võtsid vastu ka Sarrapit.

Birgit ja Indrek käisid “Ringvaates”, kus nad rääkisid oma põnevast väljakutsest lähemalt. Üheks ülesandeks on näiteks leida iga päev vähemalt pool tundi, mis tuleks veeta üksinda. See on aeg iseendale. Birgitil on peas lausa mitu ideed, mida ta selle ajaga peale hakkaks. “Kindlasti tahaksin lugeda raamatut, koristada ja sorteerida oma kappi. Ma pole seda väga ammu teha saanud,”muigab kahe lapse ema.

Indrek aga tahaks hoopis vanni minna. “Pole ammu saanud vannis käia. See oli ka hea nõuanne, et pane muusika mängima ja tantsi. Võibolla ma hakkan tantsima.”

Nüüdsest tuleb Indrekul ja Birgitil kinni pidada ka reeglist, mille kohaselt ei tohi tund aega enne magama minekut ühtegi ekraani vaadata. “Me tihtipeale õhtuti vaatame mõne väikese sarja või midagi televiisorist ja alles siis läheme magama.”

Birgiti ja Indreku peres kasvavad 6-aastane poeg Simeon ja 3-aastane tütar Helin.