BRIGITTE SUSANNE HUNT lubas osa võidust heategevuseks annetada

Lisa kommentaar
BRIGITTE SUSANNE HUNT lubas osa võidust heategevuseks annetada
erakogu

Täna õhtul kell 19.00 toimub Kings of Tallinn 2021 pokkerifestivali raames eriturniir ”Celebrity Special”. Turniir, kus lisaks pokkeriproffidele võtavad lauas istet ka igapäevaselt pokkerit mitte mängivad kuulsused, seda nii Eestist kui Soomest.

Mängima saabuvad näiteks sellised tuntud inimesed nagu blogija Mariann ”Mallukas” Treimann, seltskonnatäht Evely ”Efka” Ventsli, tantsustaar Mairold Millert, megamuusika managerid Danel Pandre ja Sandra Sersant, mees nagu orkester Erkki ”Võimalik vaid Venemaal” Sarapuu ning teiste seas asub esikohta püüdma ka telenägu Brigitte Susanne Hunt.

Uurisime Brigittelt, mis on täna õhtul tema trumbiks.

“Olen kunagi Kings of Tallinnast osa võtnud ja suur rõõm on taas mängijana seda ettevõtmist nautida. Viimati mängisin pokkerit paar kuud tagasi Mart Sanderi juures. Ma mängin hasartmänge eelkõige lõbutsemise eesmärgil, seega tuleb vahva õhtu.

Ilmselt minu trump on see, et keegi ei tea minu mängustiili, sest see erineb iga kord. Saame näha, kuidas läheb. Nagu ikka – võidust läheb mingi osa heategevusele, nii et ehk saatus soosib mind.”

Festivali kohta saad lähemalt lugeda festivali ametlikult inglise keelselt koduleheküljelt: www.kingsoftallinn.com

Sarnased artiklid