Reklaam sulgub sekundi pärast

„Inglite aeg“ on käes!

INGLITE AEG 2023 - Alika Milova, Eleryn Tiit, Daniel Levi, Tuuli-Ann Freienthal, Jüri Pootsmann, Marta Lotta Kukk, Uku Suviste, Birgit Sarrap
INGLITE AEG 2023 - Alika Milova, Eleryn Tiit, Daniel Levi, Tuuli-Ann Freienthal, Jüri Pootsmann, Marta Lotta Kukk, Uku Suviste, Birgit Sarrap — FOTO: Erakogu

Südamesoojust tulvil pühadeaeg on kantud heategevusest ning nõnda jõuab ka sel pühapäeval TV3 vaatajateni traditsiooniline heategevussaade „Inglite aeg“.

Saatejuhi ja toimetaja Tuuli-Ann Freienthali sõnul on „Inglite aeg“ tänuväärne saade, sest jõuab nende inimesteni, kes ise abi ei küsi ja proovivad vaikselt hakkama saada. „Ka sel aastal osaleb meie saates üks perekond, kes tunneb, et tänases Eestis nad justkui ei kuulugi mitte kuhugi ja peaksid pugema koopasse peitu, sest loota saab vaid endale. Selliseid asju kuulda ja näha on südantlõhestavalt kurb, aga samas tunnen neid peresid üles leides, et üheskoos annetajatega saame aidata viiel perekonnal oma elu täielikult muuta,“ kirjeldab Tuuli-Ann.

Juba sel pühapäeval saavadki kõik sooja südamega inimesed tänu liigutavale „Inglite aja“ saatele üheskoos toetada neid, kelle eluteele on sattunud ületamatud takistused, mida omal jõul lahendada ei jaksa. Saates teevad abivajajatele muusikalise kummarduse armastatud lauljad Alika Milova, Eleryn Tiit, Daniel Levi, Uku Suviste, Jüri Pootsmann, Marta Lotta Kukk ja Birgit Sarrap.

Vaatajate ees rulluvad lahti elulised lood, mille kangelastele saab toetust avaldada annetustelefonidele helistades: 9007301 – 5 eurot, 9007302 – 10 eurot, 9007303 – 25 eurot.

„Inglite aeg“ on TV3s sel pühapäeval kell 19.30.